The Edge®- feminizované semienka 3ks Dutch Passion

  • 3 semená
25,19 € 25,19 € 21,91 € bez DPH

Rating: 8.5/10 (11 hlasov)

Dutch Passion

Skladom ihneď (do 26.03 u vás)

Ak patríte medzi priaznivcov variet Skunk zo starej školy s rekordnými úrodami, môže byť práve The Edge pre vás tou pravou volbou.Pěstitele obdaruje bohatou žatvou konope špičkovej kvality a so silným Shiva aróma, ktoré vám neomylne pripomenie staré dobré časy.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Patříte-li mezi příznivce variet Skunku ze staré školy s rekordními sklizněmi, může být právě The Edge pro vás tou pravou volbou. Jedná se o varietu s převažujícím zastoupením sativa (75% sativa, 25% indica), která pěstitele obdaruje bohatou sklizní konopí špičkové kvality a se silným Shiva aroma, které vám neomylně připomene staré dobré časy. Obsah THC typicky dosahuje 17%, jedná se tedy o silnou varietu. The Edge se vzhledově podobá Skunku, trochu více se ale vytahuje do výšky. Mimořádnou sklizeň umožňuje větší internodální vzdálenost a bohaté větvení rostliny. Tato varieta preferuje během vegetačního období mimořádný přísun živin a při květu indoor vyžaduje 8-9 týdnů. Typicky dorůstá do výšky 1 m a její výnos dosahuje až 500g/m². The Edge lze v mírném podnebí pěstovat i outdoor, v tom případě dozrává již v polovině nebo koncem září. Tato varieta přináší silné a povznášející high, které přechází do silného stavu stoned. Jedná se o varietu robustní, které se bude dobře dařit i v rukách méně zkušených pěstitelů, a která dokáže snést podmínky, jež nemusejí být vždy ideální. Prostě a stručně – bohatou sklizeň kvalitního konopí byste měli získat bez ohledu na to, jak budete The Edge pěstovat. Typ: 25% Indica 75% Sativa Výška: do 1m Výnos indoor: 500g/m2Doba květu: 8 - 9 týdnů Sklizeň venku: polovina až konec září THC: 17%

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Neznámý Skunk
Genotyp
sativa
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
sladká
Efekt
povznášajúci
Liečebné
stres
Umiestnenie
skleník, vnútri
Ocenenie
Spannabis 1.Místo

Ďalej v ponuke