Blue Velvet® - feminizované semienka 3ks Dutch Passion

  • 3 semená
29,32 € 25,49 € bez DPH

Rating: 8.0/10 (4 hlasov)

Dutch Passion

Skladom do 4 dní (do 31.10 u vás)

Blue Velvet je z 50% Indica / 50% Sativa, aj keď prevažujúci je genetický základ Indica, ktorý býva vyjadrený výrazněji.Tato varieta prináša zamatovo hladký high s rýchlym nástupom.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Po mnoha letech se nyní do genetické banky Dutch Passion vrací Blue Velvet, sestra proslulé Blueberry. Blue Velvet je z 50% Indica / 50% Sativa, i když převažující je genetický základ Indica, který bývá vyjádřen výrazněji. Původní genetický základ si tato varieta nese po odrůdě Purple Thai (kříženec Oaxaca Gold a jedné speciální variety Chocolate Thai) a silné Afghani Indica. V 90. letech probíhala spolupráce Dutch Passion s pěstitelem, který vyšlechtil původní varietu Blueberry, a právě v této době Dutch Passion rodinu Blueberry poprvé představili v Evropě. Blue Velvet vychází z původní banky semen, která vznikla právě na základě zmíněného projektu z 90. let. Tato varieta přináší sametově hladký high s rychlým nástupem. Při pěstování uvnitř dává dobré výtěžky, často ale nedosahuje velké výšky – zhruba 50-60 cm, dobře se tedy pěstuje v SOG (sea-of-green neboli „moře zeleně“). Blue Velvet vytváří jeden robustní hlavní květ, hojně pokrytý pryskyřicí. Při pěstování uvnitř potřebuje ke květu 8 týdnů. Roste-li venku, dá se sklízet koncem září / začátkem října. Rostlina může někdy vykazovat zbarvení do modra, zejména je-li vystavena chladnějším teplotám nebo při pěstování venku, kde může v dobrých podmínkách dosahovat výšky 2-3 m. Z této variety se snadno získávají řízky, a také dokáže ocenit relativně vysoký přísun živin. Získala si značnou oblibu díky povznášejícímu a euforickému high a ovocně květinové chuti. Blue Velvet je stará známá klasika, která se mezi znalci dlouhodobě těší velké oblibě, a můžeme ji vřele doporučit. Typ: fifty/fifty Genetika: Purple Thai X Afghani Indica Výška in: 50 - 60cm Výška out: 2 - 3m Výnos: střední Doba květu: 8 týdnů Sklizeň venku: koncem září, začátkem října THC: 18% až 19%

Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Genetika
Thai, Afghani
Genotyp
fifty-fifty
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
sladká
Efekt
relaxačný
Umiestnenie
vnútri, skleník
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
ztráta chuti, HIV/AIDS