Outlaw®- feminizované semienka 3ks Dutch Passion

  • 3 semená
14,29 € 12,42 € bez DPH

Rating: 7.4/10 (23 hlasov)

Dutch Passion

Skladom ihneď (do 19.01 u vás)

Sativa špičkovej kvality zo starej školy as prevažujúcim zastúpením Haze, ktorá medzi pestovateľmi osloví začiatočníkov aj znalce.Tato varieta vznikla krížením našej "Super Haze" s veľmi špeciálnym klonom variety "Amnesia".

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Dostáváte se tím, že pěstujete a máte rádi marihuanu, za hranice zákona? Dutch Passion si to nemyslí, a proto je pro ně potěšením představit Outlaw, což je Sativa špičkové kvality ze staré školy a s převažujícím zastoupením Haze, která mezi pěstiteli osloví začátečníky i znalce. Při velmi nízkých cenách, které za semínka OutLaw účtujeme (viz níže), předpokládáme, že se tato varieta bude prodávat bezkonkurenčně nejlépe. Při tvorbě této variety jsme pečlivě vybírali původní semínka Haze z naší, již třicetileté banky semen. Jedná se o konopí Sativa / Indica v poměru 80/20 a s obsahem THC 15-20%. Tato varieta vznikla křížením naší „Super Haze“ s velmi speciálním klonem variety „Amnesia“. High je silné a rychlé, doplněné o zřetelně povznášející high ve stylu Sativa a se silným akcentem Haze. Chuť je svěží, kyselá, silná a připomíná Haze ze staré školy. OutLaw se vytáhne do větší výšky než většina ostatních, po přechodu do květu až do 50 cm, a dá se dobře pěstovat pomocí metody SCROG. Tuto varietu lze sklízet již po devíti týdnech, nicméně pro nejlepší chuť, výnos a high může být potřebné období květu trvající celých 12 týdnů. OutLaw roste dobře ve všech růstových médiích, přičemž snad nejlepší výnosy dává při hydro pěstování, kdy lze dosáhnout výnosu až 500 g/m2, čímž se OutLaw řadí mezi variety s vysokou produkcí. Indoor, skleník, outdoor. Typ: 20% Indica 80% Sativa Genetika: Supr Haze X Amnesia Výška: do 1m Výnos: až 500g/m2 Doba květu: 9 - 12 týdnů THC: 15% - 20%

Obsah CBD
nízky (do 1%)
Verzia
feminizované
Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Umiestnenie
vnútri
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Genetika
Haze, Amnesia
Typ kvitnutia
fotoperióda
Výška
malá (do 1 m)
Genotyp
sativa
Výnos
vysoký
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti
Efekt
povznášajúci
Chuť
zemitá
Náročnosť
stredná
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
humulen, karyofylen

Ďalej v ponuke