White Widow X The Ultimate®- standardizovaná semienka 10ks Dutch Passion

  • 10 semien
57,15 € 49,69 € bez DPH

Rating: 8.7/10 (3 hlasov)

Dutch Passion

Skladom ihneď (do 03.08 u vás)

So zámerom získať túto zmiešanú varietu Indica / Sativa Dutch Passion skrížili samčiu rastlinu White Widow a samičie "Ultimate". High je silné a intenzívne, pritom ale užívateľovi umožňuje, aby bol naďalej aktívny.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Tento znamenitý a dlouho očekávaný kříženec dvou z nejuznávanějších variet nabízí vynikající výnosy v podobě velmi silných palic hojně pokrytých pryskyřicí. Tuto varietu nabízíme pouze ve formě normálních semen. Jistě si získá oblibu u začínajících pěstitelů, znalců ze staré školy i domácích pěstitelů, kteří mají zájem o spolehlivou, silnou varietu, jež se snadno pěstuje a vykazuje robustní růst. Řadu let se k nám stále znovu dostávají žádosti o vývoj křížence White Widow, což je jedna z původních kultovních variet, a také zástupce naší sbírky s nejvyšším zastoupením Indica. Ultimate lze mezi našimi varietami nejspíše označit nejen za tu, která nabízí nejvyšší výnos, nýbrž také za varietu velmi silnou. 
Se záměrem získat tuto smíšenou varietu Indica / Sativa zkřížili samčí rostlinu White Widow a samičí „Ultimate“. High je silné a intenzivní, přitom ale uživateli umožňuje, aby byl nadále aktivní. Rostliny jsou vysoce olejnaté a mají zjevnou chuť Haze, spolu se zemitou / citrusovou příchutí, které se vzájemně proplétají s borovicí. Dorůstá výšky 1,5 m, dává velmi dobré výnosy a daří se jí dobře ve všech médiích, přičemž nejlepších výsledků lze dosáhnout pomocí metody DWC (Deep Water Culture). Rostliny lze sklízet již po osmi týdnech, lepší je ale počkat 10 týdnů, kdy se dosahuje plné produkce palic a zralosti. Typ: fifty/fifty Genetika: White Widow X The Ultimate Výška: 1,m Výnos: velmi vysoký Sklizeň: 8 - 10 týdnů THC: 17% - 19%

Verzia
regulárne
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Umiestnenie
skleník, vnútri
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Dĺžka kvetu
stredná 8-10 týždňov
Genotyp
fifty-fifty
Výška
malá do 1 m
Genetika
The Ultimate, White Widow
Výnos
vysoký výnos
Typ kvitnutia
fotoperióda
Náročnosť
stredná náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
humulen, karyofylen

Ďalej v ponuke