PolarLight 3®- autoflowering semienka 3ks Dutch Passion

  • 3 semená
26,07 € 26,07 € 22,67 € bez DPH

Rating: 10.0/10 (1 hlas)

Dutch Passion

Skladom do 4 dní (do 25.07 u vás)

Nová a vylepšená varieta PolarLight # 3 bola vyvinutá s využitím samonakvétací odrody s prevažujúcim zastúpením Sativa, spolu so starostlivo vybranou a veľmi silnú odrodou Dutch Haze.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Nová a vylepšená varieta PolarLight#3 byla vyvinuta s využitím samonakvétací odrůdy s převažujícím zastoupením Sativa, spolu s pečlivě vybranou a velmi silnou odrůdou Dutch Haze. PolarLight #3 si získala oblibu u pěstitelů, kteří mají rádi extatický a silný účinek Sativa – při možnosti vypěstování kýženého produktu ze semínka za pouhé 2 ½ měsíce. Oblíbená je také mezi pěstiteli konopí pro léčivé využití, kteří nám dávají dobrou zpětnou vazbu a oceňují vysoký obsah CBD v této varietě. Při pěstování indoor dorůstá v hydroponickém systému až 100 cm a začínající pěstitelé mohou počítat se sklizní zhruba 50 g palic špičkové kvality. Zkušení pěstitelé hlásí až 150 g suchého konopí na rostlinu. PolarLight #3 má sladce ovocnou, citrusovou chuť s kořeněnou příchutí Haze. Její růst je vitální a rostlina odolná před plísněmi, sviluškami a dalšími chorobami. Nabízí výtečnou kombinaci chuti, výnosu, síly i snadného pěstování. Indoor, outdoor, skleník. Typ: sativa dominant Genetika: Dutch Haze X autoflower Sativa Výška: do 1m Výnos: střední Sklizeň: 10 týdnů THC: vysoké

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Genetika
Haze, autoflower sativa
Genotyp
sativa
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
pikantná
Efekt
euforický
Liečebné
stres
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke