AutoXtreme®- autoflowering semienka 7ks Dutch Passion

  • 7 semien
61,91 € 53,83 € bez DPH

Rating: 8.3/10 (10 hlasov)

Dutch Passion

Skladom do 4 dní (do 28.09 u vás)

AutoXtreme je vskutku mimoriadnym výsledkom dvojročnej spolupráce medzi Dutch Passion a Dinafem. Genetika vychádza z našej variety OutLaw® (Amnesia x Super Haze) s fotoperiodickou reguláciou, ktorá bola prevedená na samonakvétací formu, ktorá zahŕňa silný vplyv Sativa Haze a ponúka veľmi štedré výnosy.

Info

Ďalšie balenie

AutoXtreme®- autoflowering semienka 3ks Dutch Passion

29,53 €

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

AutoXtreme je vskutku mimořádným výsledkem dvouleté spolupráce mezi Dutch Passion a DinaFem, při jehož vývoji byla také částečně použita genetika Haze od Dutch Passion. Před vlastním schválením projektu se věnovalo velké množství času pěstování a selekci. Genetika vychází z naší variety OutLaw® (Amnesia x Super Haze) s fotoperiodickou regulací, která byla převedena na samonakvétací formu, jež zahrnuje silný vliv Sativa Haze a nabízí velmi štědré výnosy. Tato varieta je k dispozici výhradně od Dutch Passion. AutoXtreme se sklízí zhruba po 85 dnech od naklíčení. Jedná se sice o trochu delší dobu než u jiných samonakvétacích odrůd, v tomto případě byl ale pro dosažení té nejlepší kombinace síly, chuti a objemu sklizně určitý čas navíc nutný. Rostliny tím pádem mohou být o něco větší než obvykle, až do 1,5 m. Jedná se o novou samonakvétací varietu, kterou bude jistě velmi těžké překonat. Indoor, outdoor, skleník. Typ: Sativa dominant Genetika: OutLaw X Sativa Haze Výška: do 1,5m Výnos: velmi vysoký Sklizeň: 85 dní THC: 8% až 15%

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Liečebné
kacheie, Anoreie
Umiestnenie
vnútri, vonku
Obsah THC
THC stredný 10-15%
Dĺžka kvetu
dlhá 10+ týždňov
Genotyp
sativa
Výška
stredná 1-1,5m
Genetika
Haze, Ruderalis, Amnesia
Výnos
vysoký výnos
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Náročnosť
malá náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
limonen

Ďalej v ponuke