AutoFrisian Dew®- autoflowering semienka 7ks Dutch Passion

  • 7 semien
57,60 € 50,09 € bez DPH

Rating: 0.0/10 (0 hlasov)

Dutch Passion

Skladom do 4 dní (do 01.08 u vás)

AutoFrisian Dew je úplne prvý samonakvétací varieta, ktorá bola v Holandsku vyvinutá outdoor, najmä pre pestovanie vonku v klímy severnejších šírok. Táto varieta vznikla z jedného silného a robustného, "zeleného" fenotypu Frisian Dew.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

AutoFrisian Dew je úplně první samonakvétací varieta, která byla v Holandsku vyvinuta outdoor, zejména pro pěstování venku v klimatu severnějších šířek. Vývoj AutoFrisian Dew trval dva roky, proces selekce a šlechtění rovněž probíhal v Holandsku. Tato varieta vznikla z jednoho silného a robustního, „zeleného“ fenotypu Frisian Dew. Výsledkem je silné konopí dobré kvality, které lze sklízet zhruba 10-11 týdnů od naklíčení semínek. Vzhledem k tomu, že jako výchozí byla použita zelená rodičovská odrůda Frisian Dew, pouze 10% z rostlin AutoFrisian Dew mají nachovou barvu a 90% z nich je zelených. AutoFrisian Dew dorůstá do výšky přibližně 1m, v dobrých podmínkách ovšem dosahuje až 1,3 m. Vytváří silnou hlavní colu a má sladkou chuť se zemitou příchutí. Nejlepších výtěžků lze dosáhnout v teplém, slunném venkovním prostředí nebo ve skleníku. Standardní jsou výtěžky 50 g na rostlinu a vyšší, v optimálních podmínkách 100 g a vyšší. AutoFrisian Dew je silná, houževnatá varieta, která se vyznačuje odolností proti plísním, což jistě ocení outdoor pěstitelé. V jižní Evropě je vhodné ji lze vysadit ven od dubna, v severní Evropě nejlépe po posledních mrazech, v květnu / v polovině května. Outdoor, skleník. Typ: Indica/Sativa Výška: do 1m Výnos: 50-100g/rostlina Sklizeň: 70 dní

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Genetika
Ruderalis, Purple, Skunk n.1
Genotyp
fifty-fifty
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
nízky
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
grepová
Efekt
vzrušivý
Liečebné
únava
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
Highlife Cup 3.Místo