AutoWhite Widow®- autoflowering semienka 3ks Dutch Passion

  • 3 semená
27,62 € 27,62 € 24,02 € bez DPH

Rating: 7.2/10 (28 hlasov)

Dutch Passion

Skladom ihneď (do 26.01 u vás)

AutoWhite Widow® je vitálna a robustný samonakvétací varieta, ktorá prináša silný high. Bola vyšľachtená z našej pôvodnej White Widow, za použitia rovnakej genetiky, ktorá už získala rad ocenení a priniesla úplnú spokojnosť tisícom pestovateľov.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Po několika letech pečlivé selekce Dutch Passion s potěšením představují speciální konopná semínka AutoWhite Widow®. Jedná se o dlouho očekávanou samonakvétací verzi nejčastěji prodávané, původní variety White Widow. AutoWhite Widow® je vitální a robustní samonakvétací varieta, která přináší silný high. Byla vyšlechtěna z naší původní White Widow, za použití stejné genetiky, která již získala řadu ocenění a přinesla naprostou spokojenost tisícům pěstitelů. AutoWhite Widow® je velmi kompaktní a snadno se pěstuje, bez ohledu na zvolenou metodu. Tuto samonakvétací varietu lze sklízet zhruba po 75 dnech od vyklíčení a při pěstování venku lze z jedné rostliny získat 50 až 150 g+ konopí. Zkušení indoor pěstitelé mohou z jediné rostliny získat 200 g+, zejména za použití hydroponického systému Deep Water Culture. Rostliny dorůstají výšky zhruba 60 cm až 1 m. Chuť je svěží, borovicová s citrusovým podbarvením, poměrně sladká a silná, a účinek má rychlý nástup. Z konopných semínek AutoWhite Widow® vyrostou keřovité rostliny se spoustou květů, hojně obalené pryskyřicí. Během růstu se kolem rostlin šíří silné aroma a postupně se vyvíjejí hutné, tvrdé palice. High je vyvážený a příjemný, rychle stoupá do hlavy a zároveň přináší fyzické uvolnění, které je mimořádně příjemné. AutoWhite Widow® je jednou z nejlepších samonakvétacích variet, které se nám podařilo získat, a lze ji vřele doporučit všem, kdo mají zájem o silné samonakvétací konopí, které snadno pěstuje a nabízí velkorysé výtěžky. Indoor, outdoor. Typ: Indica dominant Genetika: WhiteWidow X AutoWhite Widow Výška: 60 - 100cm Výnos indoor: až 200g/rostlina Výnos outdoor: 50 - 150g/rostlina Sklizeň: 75 dní THC: vysoké

Verzia
feminizované
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti
Umiestnenie
vnútri, vonku
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Genotyp
indika
Výška
malá (do 1 m)
Výnos
vysoký
Genetika
Ruderalis, White Widow
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Náročnosť
malá
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
karyofylen, humulen

Ďalej v ponuke