AutoWhite Widow®- autoflowering semienka 7ks Dutch Passion

  • 7 semien
57,15 € 49,69 € bez DPH

Rating: 7.3/10 (30 hlasov)

Dutch Passion

Skladom ihneď (do 29.07 u vás)

AutoWhite Widow® je vitálna a robustný samonakvétací varieta, ktorá prináša silný high. Bola vyšľachtená z našej pôvodnej White Widow, za použitia rovnakej genetiky, ktorá už získala rad ocenení a priniesla úplnú spokojnosť tisícom pestovateľov.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Po několika letech pečlivé selekce Dutch Passion s potěšením představují speciální konopná semínka AutoWhite Widow®. Jedná se o dlouho očekávanou samonakvétací verzi nejčastěji prodávané, původní variety White Widow. AutoWhite Widow® je vitální a robustní samonakvétací varieta, která přináší silný high. Byla vyšlechtěna z naší původní White Widow, za použití stejné genetiky, která již získala řadu ocenění a přinesla naprostou spokojenost tisícům pěstitelů. AutoWhite Widow® je velmi kompaktní a snadno se pěstuje, bez ohledu na zvolenou metodu. Tuto samonakvétací varietu lze sklízet zhruba po 75 dnech od vyklíčení a při pěstování venku lze z jedné rostliny získat 50 až 150 g+ konopí. Zkušení indoor pěstitelé mohou z jediné rostliny získat 200 g+, zejména za použití hydroponického systému Deep Water Culture. Rostliny dorůstají výšky zhruba 60 cm až 1 m. Chuť je svěží, borovicová s citrusovým podbarvením, poměrně sladká a silná, a účinek má rychlý nástup. Z konopných semínek AutoWhite Widow® vyrostou keřovité rostliny se spoustou květů, hojně obalené pryskyřicí. Během růstu se kolem rostlin šíří silné aroma a postupně se vyvíjejí hutné, tvrdé palice. High je vyvážený a příjemný, rychle stoupá do hlavy a zároveň přináší fyzické uvolnění, které je mimořádně příjemné. AutoWhite Widow® je jednou z nejlepších samonakvétacích variet, které se nám podařilo získat, a lze ji vřele doporučit všem, kdo mají zájem o silné samonakvétací konopí, které snadno pěstuje a nabízí velkorysé výtěžky. Indoor, outdoor. Typ: Indica dominant Genetika: WhiteWidow X AutoWhite Widow Výška: 60 - 100cm Výnos indoor: až 200g/rostlina Výnos outdoor: 50 - 150g/rostlina Sklizeň: 75 dní THC: vysoké

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Liečebné
ztráta chuti
Umiestnenie
vonku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Dĺžka kvetu
dlhá 10+ týždňov
Genotyp
indika
Výška
malá do 1 m
Genetika
White Widow
Výnos
vysoký výnos
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Náročnosť
malá náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
humulen

Ďalej v ponuke