Blue AutoMazar®- autoflowering semienka 3ks Dutch Passion

  • 3 semená
29,53 € 25,67 € bez DPH

Rating: 7.4/10 (30 hlasov)

Dutch Passion

Skladom ihneď (do 19.01 u vás)

Jedná sa o kríženca AutoBlueberry® a AutoMazar®, teda dvoch z našich najobľúbenejších konopných variet, ktoré idú najviac na odbyt. S touto varietou získate rastliny konope, ktoré budú zmesou genetiky oboch rodičov, niektoré budú ale pripomínať skôr AutoBlueberry a iné pôvodné AutoMazar.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Konopná semínka Blue AutoMazar® představují kombinaci dvou legendárních, původních samonakvétacích variet Dutch Passion, jejichž křížením vznikl vynikající nový, silný hybrid. Jedná se o křížence AutoBlueberry® a AutoMazar®, tedy dvou z nejoblíbenějších konopných variet, které jdou nejvíce na odbyt. V těchto semínkách se potkává kvalita zděděná po AutoBlueberry, kterou obzvláště oceňují znalci, se silou a vysokými výtěžky genetiky AutoMazar. Jedná se o nejlepší samonakvétací varietu, kterou lze v současnosti získat, a o níž si troufáme tvrdit, že ji bude velmi obtížné překonat. Blue AutoMazar lze sklízet zhruba 75 dnů od vyklíčení, indica a sativa jsou v něm zastoupeny v poměru 75% : 25%. S touto varietou získáte rostliny konopí, které budou směsí genetiky obou rodičů, některé budou ale připomínat spíše AutoBlueberry a jiné původní AutoMazar. V květu tato varieta pěstitele odmění ovocným aroma s mnoha odstíny, v nichž se občas objeví také závan koření, pepře a zemitosti. Účinek je silný, vyvolává pocit štěstí a na tělo působí sedativně. Příjemný a velmi radostný high je bezesporu vítaným doplněním vysokých výtěžků a nepřeberného množství květů, nalitých palic a hojného množství pryskyřice. Konopné rostliny Blue AutoMazar typicky dorůstají do výšky 80-100 cm a potřebují prostor, protože rády nabývají do šířky. Většina pěstitelů získá 75-100 gramů špičkového, silného konopí se sladkou chutí, těm nejzkušenějším se může podařit získat z jediné rostliny 200 g++. Indoor, outdoor. Typ: 75% Indica 25% Sativa Genetika: AutoMazar X AutoBlueberry Výška: 80 - 100cm Výnos: 75 - 100g/rostlina Sklizeň: 70 - 75 dní THC: vysoké

Obsah CBD
nízky (do 1%)
Verzia
feminizované
Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Umiestnenie
vnútri, vonku
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Genetika
Mazar, Ruderalis, Blueberry
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Výška
malá (do 1 m)
Výnos
stredný
Genotyp
indika
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti
Efekt
šťastný
Chuť
pikantná
Náročnosť
malá
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
karyofylen, linalool, humulen

Ďalej v ponuke