AutoDurban Poison®- autoflowering semienka 3ks Dutch Passion

  • 3 semená
30,06 € 30,06 € 26,14 € bez DPH

Rating: 7.4/10 (5 hlasov)

Dutch Passion

Skladom do 4 dní (do 27.12 u vás)

AutoDurban Poison ponúka rovnaký, luxusne príjemný a povznášajúci zážitok ako pôvodná verzia. Jedná sa o feminizované, samonakvétací varietu špičkovej kvality, ktorá prináša lahodný zážitok pri vaporizácii alebo fajčenie, ktorý ocenia znalci, a tiež veľmi pekný výnos.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

AutoDurban Poison je samonakvétací verze legendární, originální variety Durban Poison s fotoperiodickou regulací. Tuto AutoFem varietu s převažujícím zastoupením sativa lze sklízet po 10-11 týdnech od vyklíčení. Roste rychle a do výšky a má bohaté množství postranních výhonků, stejně jako její originál. AutoDurban Poison rovněž nabízí stejný, luxusně příjemný a povznášející zážitek jako původní verze. Jedná se o feminizovanou, samonakvétací varietu špičkové kvality, která přináší lahodný prožitek při vaporizaci nebo kouření, jenž ocení znalci, a také velmi pěkný výnos. AutoDurban Poison obvykle mívá delší období vegetačního růstu než jiné AutoFem variety, může tedy dorůstat do větší výšky. Palice jsou velké a s bohatým množstvím pryskyřice – se svým zvláštním, velmi oslavovaným aroma durbanu. Této varietě se dobře daří i při pěstování venku. Jedná se o novou, samonakvétací varietu s vysokým výnosem, která zdědila část z naší nejlepší genetiky. Je ideální pro každého, kdo má zájem o samonakvétací varietu špičkové kvality, která přináší silný a osvěžující, zároveň pohodový prožitek. Rostlinu lze sklízet po 10-11 týdnech od vyklíčení, typická výška je 80-100 cm, někdy může dosahovat vyšší výšky. V průměru lze získat výnos 75-100 g, v závislosti na lokalitě a pěstebních podmínkách. Zkušení pěstitelé samonakvétacích variet mohou získat i více než 100 g z jedné rostliny. Indoor, outdoor, skleník. Typ: Sativa dominant Výška: 80 - 100cm Výnos: 75 - 100g/rostlina Sklizeň: 10 - 11 týdnů

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Genetika
Ruderalis, South African
Genotyp
sativa
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
nízky
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
zemitá
Efekt
povznášajúci
Liečebné
stres
Umiestnenie
vnútri, vonku
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke