Taiga 2®- samonakvétací smínka 7ks Dutch Passion Ukáž väčší

Rating: 0.0/10 (0 hlasov)

Taiga 2®- autoflowering smínka 7ks Dutch Passion

Taiga # 2 využíva genetiku Power Plant od Dutch Passion v samonakvétací forme. Podľa niektorých pestovateľov predstavuje Taiga najsilnejší samonakvétací varietu Dutch Passion, ktorá ponúka veľmi silný a dlhotrvajúci efekt stone.

Info

Skladom do 4 dní

47,26 €

Dutch Passion
  • 7 semien

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Taiga #2 vznikla na základě úspěchu a výtečné pověsti původní feminizované samonakvétací variety Taiga. Taiga#2 nadále využívá genetiku Power Plant od Dutch Passion v samonakvétací formě. Tvoří velmi pevné, kompaktní palice, a také velké množství pryskyřice. Podle některých pěstitelů představuje Taiga nejsilnější samonakvétací varietu Dutch Passion, která nabízí velmi silný a dlouhotrvající efekt stone, jenž je výborný pro kreativitu a pro pěstitele, kteří mají zájem o vysokou kvalitu se spolehlivým, dobrým výnosem. Taiga#2 tvoří jeden dominantní, hlavní vrchol, který je obklopen kruhem kratším, ovšem stejně pevných kol. Roste rychle a péče o ni je snadná – prostě se jedná o rostlinu robustní, která svému pěstiteli přináší uspokojení. Obvykle bývá nižší než 100 cm a značné množství pěstitelů udává sklizeň 100 g+ na rostlinu. Jedná se o velmi snadno rostoucí a spolehlivou feminizovanou, samonakvétací varietu, která si díky síle výsledného konopí získala obzvláště dobrou pověst. Indoor, outdoor, skleník. Typ: 30% Indica 30% Sativa 40% Ruderalis Genetika: Taiga X Power Plant Auto Výška: do 1m Výnos: 100g/rostlina Sklizeň: 10 týdnů THC: 6% až 15%

Chuť
štipľavá
Ocenenie
bez ocenenia
Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Efekt
povznášajúci
Genotyp
fifty-fifty
Liečebné
depresie
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Umiestnenie
vnútri, vonku