Taiga - autoflowering semienka 7ks Dutch Passion

  • 7 semien

Rating: 0.0/10 (0 hlasov)

Dutch Passion

Taiga je hybrid medzi samonakvétací Ruderalis / Indica a Power Plant.Je dobre výnosná na tak malú rastlinu a nevyžaduje špecifické hnojenie, čo znamená, že je jednoduchá na pestovanie.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Desetiletí nejmodernějšího hybridního šlechtění těminejlepšími pěstiteli z Holandska v kombinaci se subarktickým Ruderalis ze studených a tmavých lesů Taigy mělo za následek vzniku tohoto ohromujícího kmene. Taiga je silná, vysoce výnosná odrůda, která je ideální úvod do světa samonakvétacích, feminizovaných odrůd. Taiga je hybrid mezi samonakvétací Ruderalis/Indica a Power Plant.Je dobře výnosná na tak malou rostlinu a nevyžaduje specifické hnojení, což znamená, že je jednoduchá na pěstování. Může vyrůst až 1m vysoká ( ikdyž větina rostlin zůstává nižší, kolem 50 - 60cm) . Rozvíjí silné a pevné palice. Rostlina poroste prakticky kdekoliv, ať už profiindoor, nwbo zapomenutá na dvorku, je jako plevel. Účinky jsou společenské, aktivní podobně jako u Power Plant. Indoor, outdoor, skleník. Typ: Indica/Sativa Genetika: Ruderalis/Indica X Power Plant Výška: 50 - 60cm Výnos: 25 - 30g/rostlina Sklizeň: 8 - 10 týdnů

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Dutch Passion Power Plant genetics
Genotyp
fifty-fifty
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
štipľavá
Efekt
povznášajúci
Liečebné
depresie
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke