Tundra 2®- samonakvétací semínka 3ks Dutch Passion Ukáž väčší

Rating: 6.7/10 (3 hlasov)

Tundra 2®- autoflowering semienka 3ks Dutch Passion

Tundra # 2 je upravenou verziou našej pôvodnej odrody Tundra. Jedná sa o samonakvétací typ nášho známeho šampióna Passion # 1 pre pestovanie outdoor, ktorý doznal vylepšenia v mnohých dôležitých oblastiach, ako je stálosť rastlín, výnos a sila.

Info

Skladom do 4 dní

22,67 €

Dutch Passion
  • 3 semená

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Tundra#2 je upravenou verzí původní odrůdy Tundra. Jedná se o samonakvétací typ známého šampióna Passion#1 pro pěstování outdoor, který doznal vylepšení v mnoha důležitých oblastech, jako je stálost rostlin, výnos a síla. Tundra#2 je varieta velmi bohatá na pryskyřici, která nabízí velmi bohatou produkci palic. Při kouření lze vnímat jemnou citrusovou chuť – a těšit se ze solidního efektu stone, který uživatelé hodnotí velmi vysoko. Podle zpráv od pěstitelů má lepkavá pryskyřice silnou vůni po pomerančové šťávě a lahodnou chuť. Tundra#2 si získala pověst coby spolehlivě stálý producent značně „ochmýřených“ plodů, které chutnají skvěle a mají velkou sílu. Vzhledem k tomu, že tuto varietu ochutnaly již tisíce vysoce spokojených uživatelů, doporučujeme s vyzkoušením její genetiky špičkové kvality příliš neotálet. Indoor, outdoor, skleník. Typ: Indica dominant Genetika: Tundra X Passion # 1 Výška: do 1m Výnos: střední Sklizeň: 10 týden THC: 6% - 12%

Verzia
feminizované
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Výnos
stredný
Genotyp
indika
Výška
malá (do 1 m)
Ocenenie
bez ocenenia
Obsah THC
stredný (10-15%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Liečebné
bolesť
Efekt
euforický
Chuť
citrus
Náročnosť
stredná
Umiestnenie
vonku, vnútri

Ďalej v ponuke