Tundra 2®- autoflowering semienka 7ks Dutch Passion

  • 7 semien
49,16 € 42,75 € bez DPH

Rating: 6.7/10 (3 hlasov)

Dutch Passion

Skladom do 4 dní (do 27.03 u vás)

Tundra # 2 je upravenou verziou našej pôvodnej odrody Tundra. Jedná sa o samonakvétací typ nášho známeho šampióna Passion # 1 pre pestovanie outdoor, ktorý doznal vylepšenia v mnohých dôležitých oblastiach, ako je stálosť rastlín, výnos a sila.

Info

Ďalšie balenie

Tundra 2®- autoflowering semienka 3ks Dutch Passion

23,60 €

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Tundra#2 je upravenou verzí původní odrůdy Tundra. Jedná se o samonakvétací typ známého šampióna Passion#1 pro pěstování outdoor, který doznal vylepšení v mnoha důležitých oblastech, jako je stálost rostlin, výnos a síla. Tundra#2 je varieta velmi bohatá na pryskyřici, která nabízí velmi bohatou produkci palic. Při kouření lze vnímat jemnou citrusovou chuť – a těšit se ze solidního efektu stone, který uživatelé hodnotí velmi vysoko. Podle zpráv od pěstitelů má lepkavá pryskyřice silnou vůni po pomerančové šťávě a lahodnou chuť. Tundra#2 si získala pověst coby spolehlivě stálý producent značně „ochmýřených“ plodů, které chutnají skvěle a mají velkou sílu. Vzhledem k tomu, že tuto varietu ochutnaly již tisíce vysoce spokojených uživatelů, doporučujeme s vyzkoušením její genetiky špičkové kvality příliš neotálet. Indoor, outdoor, skleník. Typ: Indica dominant Genetika: Tundra X Passion # 1 Výška: do 1m Výnos: střední Sklizeň: 10 týden THC: 6% - 12%

Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Genetika
Tundra
Genotyp
indika
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
citrus
Efekt
euforický
Liečebné
bolesť
Umiestnenie
vnútri, vonku
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke