Durga Mata - feminizované semienka 3ks Paradise Seeds

  • 3 semená
19,05 € 16,56 € bez DPH

Rating: 7.3/10 (9 hlasov)

Paradise Seeds

Skladom do 4 dní (do 28.09 u vás)

V hinduistických rozprávkach je Durga Mata bohyne matky, ktorá predstavuje čistotu a silu. Ona nesie meč pravdy, ničí démonov, zvíťazí nevedomosti a vedie ľudí k osvieteniu.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

V hinduistických pohádkách je Durga Mata bohyně matky, která představuje čistotu a sílu. Ona nese meč pravdy, ničí démony, zvítězí nevědomosti a vede lidi k osvícení. Durga Mata ve Vás probudí filozofa. To ji dělá ideální pro večerní kouř s přáteli a zabřednutí do hluboké konverzace.ve Vás probudí filozofa. To ji dělá ideální pro večerní kouř s přáteli a zabřednutí do hluboké konverzace. Je skvělá pro svůj vysoký obsah pryskyřice a pto snadná pěstování. Odrůda je spolehlivá, homogenní, pupeny jsou husté, kompaktní a roste velmi rovnoměrně. Durga Mata přežije hrubé zacházení a stále roste velmi dobře, a má přirozenou odolnost proti škůdcům, takže tato odrůda je výbornou volbou pro začátečníky i zkušené pěstitele. Efekt: relaxační a zdravotní vlastnosti, parfémovaná chuť i vůně. Indoor. Typ: Indica Výnos: 400 - 450 gramů na m2 v interiéru. Venku cca. 500 gramů na rostlině THC: 12-15%

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Liečebné
kacheie, Anoreie
Umiestnenie
vnútri, vonku
Obsah THC
THC stredný 10-15%
Dĺžka kvetu
dlhá 10+ týždňov
Genotyp
indika
Výška
stredná 1-1,5m
Genetika
indica, shiva
Výnos
vysoký výnos
Typ kvitnutia
fotoperióda
Náročnosť
malá náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
humulen, karyofylen

Ďalej v ponuke