Vertigo - fem. a autoflowering semienka 5ks Paradise Seeds

  • 5 semien
33,92 € 29,49 € bez DPH

Rating: 7.3/10 (3 hlasov)

Paradise Seeds

Skladom do 4 dní (do 02.04 u vás)

Vertigo je jedným z najnovších odrôd. Pochádza z jemného Indica / Sativa hybridu, ktorý je vybraný pre svoje nádherné vlastností, jeho ovocnú intenzívnu chuť.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Vertigo je jedním z nejnovějších odrůd. Pochází z jemného Indica / Sativa hybrid, který je vybrán pro své nádherné vlastností, jeho ovocnou intenzivní chuť, a rychle dokončený růst. 3 generace měl za následek stabilní jednotné rostliny. Květy jsou potaženy pryskyřicí a tak silně jako to u samonakvétacích rostlin může být. Jeho samonakvétací potenciál byl objeven již před několika lety, ale až do teď nebyl plně vyvinut. S Vertigo věříme, že jsme předvedli, že je možné mít velmi kvalitní léčivou marihuanu v automatické odrůdě. Tyto rostliny mohou dosáhnout výšky 1 metr nebo vyšší. To má velký vliv. Impozantní výroba pryskyřičných citronových ovocných aromatických květin. Má velmi rychlou dobu růstu, přibližně za 60 dnů,což je vynikající pro komerční pěstitele. Typ : Autoflowering Indica / Sativa Výnos : 500g na m2 interiéru. . Venku 75g za závod Životní cyklus : od semínka po sklizni, cca. 60 dnů v interiéru a max.. 70 den venku. venku v chladnějších oblastech severní šířky: Začátek v květnu / červnu a končí v červenci / srpnu. V teplejších oblastech je možné opakované sklizně. V tropických oblastech po celý rok. Účinek : těžký silný Vůně / Chuť : intenzivní citronová vůně THC : 15-18%

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Hybrid, Ruderalis
Genotyp
fifty-fifty
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
ovocná
Efekt
relaxačný
Liečebné
stres
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke