Vertigo - fem. a autoflowering semienka 10ks Paradise Seeds

Vertigo je jedným z najnovších odrôd. Pochádza z jemného Indica / Sativa hybridu, ktorý je vybraný pre svoje nádherné vlastností, jeho ovocnú intenzívnu chuť.

Info

Skladom do 4 dní

61,29 €

Paradise Seeds
  • 10 semien

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Vertigo je jedním z nejnovějších odrůd. Pochází z jemného Indica / Sativa hybrid, který je vybrán pro své nádherné vlastností, jeho ovocnou intenzivní chuť, a rychle dokončený růst. 3 generace měl za následek stabilní jednotné rostliny. Květy jsou potaženy pryskyřicí a tak silně jako to u samonakvétacích rostlin může být. Jeho samonakvétací potenciál byl objeven již před několika lety, ale až do teď nebyl plně vyvinut. S Vertigo věříme, že jsme předvedli, že je možné mít velmi kvalitní léčivou marihuanu v automatické odrůdě. Tyto rostliny mohou dosáhnout výšky 1 metr nebo vyšší. To má velký vliv. Impozantní výroba pryskyřičných citronových ovocných aromatických květin. Má velmi rychlou dobu růstu, přibližně za 60 dnů,což je vynikající pro komerční pěstitele. Typ : Autoflowering Indica / Sativa Výnos : 500g na m2 interiéru. . Venku 75g za závod Životní cyklus : od semínka po sklizni, cca. 60 dnů v interiéru a max.. 70 den venku. venku v chladnějších oblastech severní šířky: Začátek v květnu / červnu a končí v červenci / srpnu. V teplejších oblastech je možné opakované sklizně. V tropických oblastech po celý rok. Účinek : těžký silný Vůně / Chuť : intenzivní citronová vůně THC : 15-18%

Ocenenie
bez ocenenia
Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Efekt
relaxačný
Genotyp
fifty-fifty
Liečebné
stres
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
stredná (1-1,5m)
Umiestnenie
vnútri, vonku

Ďalej v ponuke