Vertigo - fem. a autoflowering semienka 10ks Paradise Seeds

  • 10 semien
61,91 € 53,83 € bez DPH

Rating: 6.5/10 (8 hlasov)

Paradise Seeds

Skladom do 4 dní (do 28.09 u vás)

Vertigo je jedným z najnovších odrôd. Pochádza z jemného Indica / Sativa hybridu, ktorý je vybraný pre svoje nádherné vlastností, jeho ovocnú intenzívnu chuť.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Vertigo je jedním z nejnovějších odrůd. Pochází z jemného Indica / Sativa hybrid, který je vybrán pro své nádherné vlastností, jeho ovocnou intenzivní chuť, a rychle dokončený růst. 3 generace měl za následek stabilní jednotné rostliny. Květy jsou potaženy pryskyřicí a tak silně jako to u samonakvétacích rostlin může být. Jeho samonakvétací potenciál byl objeven již před několika lety, ale až do teď nebyl plně vyvinut. S Vertigo věříme, že jsme předvedli, že je možné mít velmi kvalitní léčivou marihuanu v automatické odrůdě. Tyto rostliny mohou dosáhnout výšky 1 metr nebo vyšší. To má velký vliv. Impozantní výroba pryskyřičných citronových ovocných aromatických květin. Má velmi rychlou dobu růstu, přibližně za 60 dnů,což je vynikající pro komerční pěstitele. Typ : Autoflowering Indica / Sativa Výnos : 500g na m2 interiéru. . Venku 75g za závod Životní cyklus : od semínka po sklizni, cca. 60 dnů v interiéru a max.. 70 den venku. venku v chladnějších oblastech severní šířky: Začátek v květnu / červnu a končí v červenci / srpnu. V teplejších oblastech je možné opakované sklizně. V tropických oblastech po celý rok. Účinek : těžký silný Vůně / Chuť : intenzivní citronová vůně THC : 15-18%

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti
Umiestnenie
vonku, vnútri
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Dĺžka kvetu
stredná 8-10 týždňov
Genotyp
fifty-fifty
Výška
stredná 1-1,5m
Výnos
stredný výnos
Genetika
Ruderalis
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Náročnosť
stredná náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
myrcen, ocimen

Ďalej v ponuke