Dance World - feminizované semienka 3ks Royal Queen Seeds Ukáž väčší

Rating: 7.5/10 (17 hlasov)

Dance World - feminizované semienka 3ks Royal Queen Seeds

Strain Dance World vznikol krížením dvoch rôznych fenotypov Dancehall a jeho genetický základ je zmesou prevažne mexických a afganských variet skrížených s vynikajúcim liečivým Strain Juanita la Lagrimosa.

Info

Skladom ihneď

16,55 €

Royal Queen seeds
  • 3 semená

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Povznášející strain marihuany s vynikajícím léčebným potenciálem. Strain Dance World vznikl křížením dvou různých fenotypů Dancehall a jeho genetický základ je směsí převážně mexických a afghánských variet zkřížených s vynikajícím léčivým strainem Juanita la Lagrimosa.Podobně jako všechny naše léčebné strainy, také tato varieta má vysoký obsah CBD, téměř stejný jako obsah THC. Již z názvu lze tušit, že účinek Dance World by se dal popsat jako povznášející a motivující high, podobně jako jamajská taneční hudba, po níž byly pojmenovány její rodičovské rostliny. Tyto konopné strainy s vysokým obsahem CBD se používají pro své protizánětlivé účinky, účinky proti bolesti, úzkosti anebo křečím.Během růstu či kvetení nevydává tento strain příliš silnou vůni. Jakmile ale získané palice namelete a připravíte si kuřivo, při kouření bude tento strain vydávat aroma, které je komplexní směsí zemitých vůní s kořeněnou, téměř ovocnou příchutí.

Chuť
zemitá
Genetika
Afghani, Juanita la Lagrimosa, Mexican
Ocenenie
bez ocenenia
Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Efekt
povznášajúci
Genotyp
sativa
Liečebné
zánět
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
vysoký (nad 5%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
stredná (1-1,5m)
Umiestnenie
vnútri, vonku

Ďalej v ponuke