Diesel Automatic - fem. a autoflowering semienka 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semien
57,15 € 49,69 € bez DPH

Rating: 7.8/10 (9 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom do 4 dní (do 28.01 u vás)

Vďaka skríženie s Quick One môžu pestovatelia od Diesel Automatic očakávať rýchlejší období rastu. Čas od zasadenia po kvitnutia je len 7-8 týždňov, zber sa môže vykonať približne týždeň po rozkvetení.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Tento silný, samonakvétací hybrid Diesel umožňuje za pouhých 60 dnů získat 0 až 110 gramů. Jedná se o hybrid klasického strainu New York City Diesel zkřížený s výtečným Lowryder #2. Jedná se o rychle rostoucí a silný strain, od něhož mohou dobří pěstitelé očekávat 60 gramů na rostlinu, a jehož celý cyklus růstu trvá zhruba 8 týdnů. To znamená, že jej lze pěstovat prakticky kdekoliv, přičemž ideální je pro malé pěstební stany, skříně nebo pro „partyzánské“ pěstování venku. Za normálních podmínek dorůstá indoor do výšky 50 až 70 cm, při vhodném prostoru nebo při pěstování venku může ovšem dosahovat větší výšky. Diesel Automatic vydává silnou vůni, což je nutno mít na paměti v případě pěstování ve více diskrétních podmínkách. Příchuť je převážně chemická a připomíná naftu, není ovšem nadměrně silná. U palic je rovněž patrné jemně citrusové aroma. Máte-li rádi New York City Diesel, pro jeho pěstování ale nemáte dostatek času, prostoru nebo možností, může být dokonalou volbou právě Diesel Automatic.

Obsah CBD
nízky (do 1%)
Verzia
feminizované
Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Umiestnenie
vnútri, vonku
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Genetika
NYCD, Lowryder n.1
Výška
stredná (1-1,5m)
Výnos
stredný
Genotyp
sativa
Liečebné
kacheie, Anoreie
Efekt
euforický
Chuť
diesel
Náročnosť
malá
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
limonen, karyofylen, terpinolen

Ďalej v ponuke