Haze Berry - feminizované semená 5ks Royal Queen Seeds

  • 5 semien
35,73 € 35,73 € 31,07 € bez DPH

Rating: 8.0/10 (19 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom ihneď (do 05.08 u vás)

Pochádza z kríženca klasického Blueberry a povznášajúce Strain Haze s prevažujúcim zastúpením Sativa. Tento mix ponúka to najlepšie z oboch svetov; sladkú príchuť a účinok stoned s pozvoľným, energizujúcim high.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Haze Berry se těší značné oblibě v Kalifornii i v řadě dalších států, kde je možné marihuanu užívat pro léčivé účely. Pochází z křížence klasického Blueberry a povznášejícího strainu Haze s převažujícím zastoupením Sativa. Tento mix nabízí to nejlepší z obou světů; sladkou příchuť a účinek stoned s pozvolným, energizujícím high.Přes zřejmý účinek a příchuť typu Indica roste tato rostlina jako typická varieta Sativa. Je poměrně vysoká a má velmi tenké a dlouhé listy, což jsou projevy dědictví po klasickém strainu Sativa. Listy a palice mohou podle podmínek prostředí vykazovat částečný modrý nebo nachový odstín.Co se genetiky týče, jedná se údajně o původní rostlinu Blueberry z DJ Shorts zkříženou se Super Silver Haze, která pochází z Nizozemska. Tento vynikající hybrid v sobě slučuje sladkost a vysoké výnosy, obojí zděděné po Blueberry, navíc doplněné o osvěžující, povznášející high ve stylu Haze.Haze Berry je velmi populární mezi pěstiteli / kuřáky marihuany léčivé i rekreační, a také je známý svým spolehlivým, slušným výnosem kvalitního konopí.

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Umiestnenie
vnútri, vonku
Liečebné
ztráta chuti, HIV/AIDS
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Dĺžka kvetu
stredná 8-10 týždňov
Genotyp
sativa
Výška
stredná 1-1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Blueberry, Haze
Typ kvitnutia
fotoperióda
Náročnosť
stredná náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
myrcen, karyofylen

Ďalej v ponuke