Haze Berry - feminizované semená 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semien
66,67 € 57,97 € bez DPH

Rating: 8.4/10 (15 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom do 4 dní (do 02.02 u vás)

Pochádza z kríženca klasického Blueberry a povznášajúce Strain Haze s prevažujúcim zastúpením Sativa. Tento mix ponúka to najlepšie z oboch svetov; sladkú príchuť a účinok stoned s pozvoľným, energizujúcim high.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Haze Berry se těší značné oblibě v Kalifornii i v řadě dalších států, kde je možné marihuanu užívat pro léčivé účely. Pochází z křížence klasického Blueberry a povznášejícího strainu Haze s převažujícím zastoupením Sativa. Tento mix nabízí to nejlepší z obou světů; sladkou příchuť a účinek stoned s pozvolným, energizujícím high.Přes zřejmý účinek a příchuť typu Indica roste tato rostlina jako typická varieta Sativa. Je poměrně vysoká a má velmi tenké a dlouhé listy, což jsou projevy dědictví po klasickém strainu Sativa. Listy a palice mohou podle podmínek prostředí vykazovat částečný modrý nebo nachový odstín.Co se genetiky týče, jedná se údajně o původní rostlinu Blueberry z DJ Shorts zkříženou se Super Silver Haze, která pochází z Nizozemska. Tento vynikající hybrid v sobě slučuje sladkost a vysoké výnosy, obojí zděděné po Blueberry, navíc doplněné o osvěžující, povznášející high ve stylu Haze.Haze Berry je velmi populární mezi pěstiteli / kuřáky marihuany léčivé i rekreační, a také je známý svým spolehlivým, slušným výnosem kvalitního konopí.

Verzia
feminizované
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Liečebné
ztráta chuti, HIV/AIDS
Umiestnenie
vonku, vnútri
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genotyp
sativa
Výška
stredná (1-1,5m)
Výnos
vysoký
Genetika
Blueberry, Haze
Typ kvitnutia
fotoperióda
Náročnosť
stredná
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
myrcen, karyofylen

Ďalej v ponuke