Royal Jack Automatic - fem. a samonakvétací semienka 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semien
66,67 € 57,97 € bez DPH

Rating: 7.5/10 (31 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom do 4 dní (do 03.11 u vás)

Royal Jack Automatic dáva šúľky, ktoré sa veľmi podobajú pôvodnému Strain Jack Herer. Keďže sa však jedná o samonakvétací strain, dá sa pestovať prakticky kdekoľvek.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Royal Jack je vynikající strain, navíc pojmenovaný po významném člověku. J. Herer byl neúnavným aktivistou bojujícím za legalizaci konopí, a také je autorem knihy The Emperor Wears No Clothes (Spiknutí proti konopí aneb Císař nemá šaty), s níž se můžete setkat rovněž pod označením „bible konopí“. Byl silným hlasem hnutí za marihuanu až do své smrti v roce 2010. Strain Jack Herer se vyznačuje stejnou silou; jedná se o silnou varietu s převažujícím zastoupením Sativa, s povznášejícím high a svěžím, pikantním aroma. Hlavní účinek lze popsat jako povznášející a kreativní high ve stylu Sativa, nicméně díky směsi Haze, Northern Lights a Skunk ve strainu Jack Herer vyvolává tato varieta navíc i pocit uvolněného stoned ve stylu Indica. Jack Herer Automatic má pikantní aroma připomínající Haze. Kuřivo je svěží a jemné a má mírně kořeněnou, bylinkovou příchuť, prakticky stejnou jako původní strain Jack Herer.Jack Herer Automatic se dá dobře pěstovat indoor i venku a z jedné rostliny lze získat zhruba 70 až 120 gramů. Neroste příliš do výšky, v průměru dosahuje 40 až 90 cm, je tedy ideální pro menší a diskrétnější pěstírny. Royal Queen Seeds tímto výborným samonakvétacím strainem s hrdostí vznáší další hold Jackovi Hererovi, pravému „císaři konopí“.

Ocenenie
bez ocenenia
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Genotyp
sativa
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Efekt
šťastný
Chuť
zemitá
Náročnosť
malá
Umiestnenie
vnútri, vonku
Genetika
Jack Herer, Ruderalis
Liečebné
ztráta chuti, HIV/AIDS

Ďalej v ponuke