Kali Dog - feminizované semienka 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semien
57,15 € 49,69 € bez DPH

Rating: 7.1/10 (10 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom ihneď (do 26.10 u vás)

Tento silný strain, ktorý sa v pôvodnej forme pestoval už pred viac ako 20 rokmi, má silnú, takmer ohromujúci, citrónovo "benzínovú" príchuť. Pestovatelia si ho bezpochyby obľúbia vďaka podsaditému, hustému rastu aj veľkorysému výnosu.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Kali Dog je elitním příkladem silné genetiky, která pochází od pěstitelů z USA. Převažuje v ní sice zastoupení Sativa, současně ale vykazuje výrazný vliv Indica pocházející z jedinečné genetiky tohoto strainu – a tudíž zajímavé vlastnosti, jako jsou velké a husté palice, silná vůně po Skunku, plná chuť a výrazný nástup účinku.Tento silný strain, který se v původní formě pěstoval již před více než 20 lety, má silnou, téměř ohromující, citrónově „benzínovou“ příchuť. Pěstitelé si jej bezesporu oblíbí díky podsaditému, hustému růstu i velkorysému výnosu. Indoor lze z této rostliny snadno získat 600 gramů na metr čtvereční pod 600W HPS světlem. Tato varieta je schopna zužitkovat značné množství živin, bude tedy vděčně přijímat silné posilovače květu a doplňující živiny. Pěstování variety Chemdawg může být poněkud obtížnější, obvykle nicméně preferuje nižší míru vlhkosti, protože může být náchylná ke hnilobě palic, plesnivění nebo ji může napadat padlí révové. To jsou ovšem důsledky jejích těžkých, hustých palic – takže při troše zvýšené péče se tato pozornost bohatě vyplatí. Dobře reaguje na zástřih a směrování růstu, a také se doporučuje nenechat ji během vegetativního období dorůst příliš velké výšky, protože rostliny mívají tendenci se vytahovat do výšky ještě během prvních pár týdnů květu. Kvetení trvá 8 až 10 týdnů, v průměru 9 týdnů.

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Pomáhá pri
strata chuti, HIV/AIDS
Umiestnenie
vnútri, vonku
Dĺžka kvetu
stredná 8-10 týždňov
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
indika
Výška
veľká nad 1,5m
Genetika
OG Kush, Sour Diesel
Výnos
vysoký výnos
Typ kvitnutia
fotoperióda
Náročnosť
stredná náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
karyofylen, humulen

Ďalej v ponuke