Northern Light Automatic - fem. a autoflowering semienka 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semien
61,91 € 53,83 € bez DPH

Rating: 7.2/10 (81 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom do 4 dní (do 07.10 u vás)

Northern Light Automatic sa skvelo hodí pre pestovanie indoor, v teplom podnebí je ale možné ho pestovať aj vonku. Rastlina začína rásť a produkovať kvety takmer ihneď a dá sa zberať iba za 9 až 10 týždňov od zasadenia semienok.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Northern Lights je jedním z nejznámějších konopných strainů na světě. Jedná se o strain s převážným zastoupením Indica, který se v 70. letech podařilo vypěstovat v USA z afghánské genetiky. V 80. letech se tato rostlina dostala do Holandska. Brzo se stala standardem pro pěstování indoor. V průběhu posledních pár let došlo k řadě změn, pokud jde o techniky pěstování a šlechtění. Náš strain Northern Light Automatic je dokonalým mixem nového i starého. Nyní je tento strain upraven jako samonakvétací a feminizovaný. Northern Light Automatic se skvěle hodí pro pěstování indoor, v teplém podnebí je ale možné jej pěstovat i venku. Rostlina začíná růst a produkovat květy téměř ihned a dá se sklízet za pouhých 9 až 10 týdnů od zasazení semínek.Northern Light Automatic dává bohatou sklizeň a je možné, že mezi samonakvétacími strainy, které jsou k dispozici, patří k těm s největším výnosem. Roste do výšky zhruba 90-120 cm, na samonakvétací varietu se tedy jedná o poměrně velkou rostlinu, čemuž ovšem odpovídá také výnos. Při pěstování venku ve Španělsku vyprodukovaly některé rostliny až 200 g, v dobrých podmínkách indoor se ovšem průměr pohybuje kolem 90 g.Podobně jako původní Northern Lights, má i naše varieta Northern Light Automatic příjemnou, sladkou chuť a přináší komfortní účinek v tělesné rovině.

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Liečebné
kacheie, Anoreie
Umiestnenie
vonku, vnútri
Dĺžka kvetu
krátká do 8 týždňov
Obsah THC
THC stredný 10-15%
Genotyp
indika
Výška
stredná 1-1,5m
Genetika
Northern Lights, Ruderalis
Výnos
vysoký výnos
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Náročnosť
stredná náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
karyofylen, humulen

Ďalej v ponuke