O.G. Kush - feminizované semienka 5ks Royal Queen Seeds

  • 5 semien
30,97 € 30,97 € 26,93 € bez DPH

Rating: 7.2/10 (54 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom do 4 dní (do 02.11 u vás)

Genetický pôvod tohto Strain nie je známy. Niekto hovorí, zo OG Kush je mix ChemDawg sa Strain Lemon Thai a Pakistani Kush. Podľa iných sa jedná o špeciálny rezeň zo Strain ChemDawg zo začiatku 90. rokov.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Tento konopný strain, p? vodem ze severní Kalifornie, vesel na celém sv? t? ve známost díky svému výraznému aroma a silným ú? ink? m. OG Kush je jedine? ný a s ostatní strainy marihuany se s ním v? bec nemohou srovnávat. Genetický p? vod tohoto strainu není znám. N? kdo ?íká, ze OG Kush je mix ChemDawg se strainy Lemon Thai a Pakistani Kush. Podle jiných se jedná o speciální ? ízek ze strainu ChemDawg ze za? átku 90. let. Dokonce ani význam názvu OG není jednozna? ný, údajn? by snad mohl znamenat Original Ganster. Vzhledem k jeho p? vodu se dnes nicmén? mnoho lidí shodne na tom, ze tato písmena znamenají Ocean Grown. Nejsiln? jsí stopou, kterou za sebou OG Kush zanechává, je jeho silné, jedine? né a velmi vlhké, mírn? citrusové aroma, které jakoby p? ipomínalo dokonce az benzín nebo silné ?isticí prost? edky. Stejn? tak i p?íchu? je silná a vlhká a zanechává dlouhotrvající následnou chu? v ústech. Ú? inek je silný, fyzicky i dusevn?. Podobá se sice varietám Sativa, nicmén? v genetickém základu tohoto strainu p? evazuje Indica. Ú?inek je stejn? silný a komplexní jako chu?. Doba kv? tu je zhruba osm týdn? a pr? m? rný výnos 65 gram? na rostlinu.OG Kush je znám tím, ze se b? hem r? stu pon? kud vytahuje do výsky, coz ale v dob? kv? tu bohat? vyrovná. Obecn? dosahuje výsky 90 az 160 cm. Má velké a husté palice, které tvo?í citrusov? zelené ?et? zce pokryté velkým mnozstvím prysky? ice. Existuje mnoho dobrých d? vod? k tomu, pro? si OG Kush získal tak vysokou popularitu.

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Pomáhá pri
strata chuti, HIV/AIDS
Umiestnenie
vnútri, vonku
Dĺžka kvetu
krátká do 8 týždňov
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
indika
Výška
veľká nad 1,5m
Genetika
Chem Dawg, Thai, Pakistan
Výnos
vysoký výnos
Typ kvitnutia
fotoperióda
Náročnosť
stredná náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
humulen, karyofylen

Ďalej v ponuke