Bubble Kush - feminizovaná semienka 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semien
57,15 € 49,69 € bez DPH

Rating: 6.6/10 (7 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom do 4 dní (do 03.11 u vás)

Takmer čistá indi, ktorá vie ako upotat vašu pozornosť svojou intenzívnou vôňou citrusov a borovice. Dobrá voľby pre tých, ktorí trpia nespavosťou alebo stresom.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Presidential O.G. Kush je dobrým příkladem nové Kush genetiky, ikdyž ne tak silné, jako je původní O.G.kush. Její genetika je téměř čistá indika, ale účinky jsou velmi vyvážené. Mix stoned a high efektu. Rostlina může snadno vynést až 500g/m2 pokud je pěstována v interiéru. Venku může růst ve většině zemí bez problému přes sezónu. Nicméně zvláštní pozornost je třeba věnovat aby se předešlo problémům s plísní a hnilobou ve vlhčích prostředích. Její vzrůst je tzv. zvládnutelný, ne jako to bývá u ostatních Kush. Presidential O.G. Kush má sladší vůni, než mnohojiných kmenu Kush, se sladkou, lehce zemitou chutí. Produkuje husté pryskyřičné pupeny. Indoor, indoor. Typ: 90% Indica 10% Sativa Genetika: Bubble Gum X O.G. Kush Výška: 80 - 100cm Výnos: 50 - 60g Sklizeň indoor:8 - 9 týdnů Sklizeň outdoor: říjen THC: extrém

Ocenenie
bez ocenenia
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Genotyp
indika
Obsah THC
veľmi vysoký (nad 20%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Efekt
šťastný
Chuť
zemitá
Náročnosť
stredná
Umiestnenie
vnútri, vonku
Genetika
OG Kush, Bubble Gum
Liečebné
stres

Ďalej v ponuke