Bubble Kush - feminizovaná semienka 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semien
57,15 € 49,69 € bez DPH

Rating: 6.1/10 (8 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom ihneď (do 25.10 u vás)

Takmer čistá indi, ktorá vie ako upotat vašu pozornosť svojou intenzívnou vôňou citrusov a borovice. Dobrá voľby pre tých, ktorí trpia nespavosťou alebo stresom.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Presidential O.G. Kush je dobrým příkladem nové Kush genetiky, ikdyž ne tak silné, jako je původní O.G.kush. Její genetika je téměř čistá indika, ale účinky jsou velmi vyvážené. Mix stoned a high efektu. Rostlina může snadno vynést až 500g/m2 pokud je pěstována v interiéru. Venku může růst ve většině zemí bez problému přes sezónu. Nicméně zvláštní pozornost je třeba věnovat aby se předešlo problémům s plísní a hnilobou ve vlhčích prostředích. Její vzrůst je tzv. zvládnutelný, ne jako to bývá u ostatních Kush. Presidential O.G. Kush má sladší vůni, než mnohojiných kmenu Kush, se sladkou, lehce zemitou chutí. Produkuje husté pryskyřičné pupeny. Indoor, indoor. Typ: 90% Indica 10% Sativa Genetika: Bubble Gum X O.G. Kush Výška: 80 - 100cm Výnos: 50 - 60g Sklizeň indoor:8 - 9 týdnů Sklizeň outdoor: říjen THC: extrém

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Pomáhá pri
stres
Umiestnenie
vonku, vnútri
Obsah THC
THC veľmi vysoký nad 20%
Dĺžka kvetu
stredná 8-10 týždňov
Genotyp
indika
Výška
malá do 1 m
Genetika
Bubble Gum, OG Kush
Výnos
stredný výnos
Typ kvitnutia
fotoperióda
Náročnosť
stredná náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
humulen, karyofylen

Ďalej v ponuke