Royal AK Automatic - fem. a autoflowering semienka 5ks Royal Queen Seeds

  • 5 semien
30,97 € 30,97 € 26,93 € bez DPH

Rating: 7.6/10 (50 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom ihneď (do 27.10 u vás)

Royal AK Automatic má aktívnejší účinok ako klasický AK-47. Používatelia liečebného konope môžu očakávať výrazné uvoľnenie depresiou, bolesti a stresu, zmiernenie symptómov PTSD, migrén, úzkosti, ADD / ADHD a dokonca artritídy, čo z tohto kmeňa činí celoročné potešenie.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

AK47 je klasický strain, který se podařilo získat jako hybrid kolumbijského, mexického, thajského a afghánského konopí. Tento strain s převážným zastoupením Sativa je známý a mezi mnoha uživateli oblíbený díky svým účinkům s výrazným nástupem a dobrým výnosům. O tom svědčí i řada ocenění, která si v průběhu let získal. Nyní byl tento silný strain upraven do plně automatizované podoby pod názvem Royal AK Automatic. Zkřížili jsme klasický AK47 s naší nejlepší samonakvétací genetikou. Podobně jako originál, produkuje i tento samonakvétací hybrid silné palice pokryté pryskyřicí s poněkud kořeněnou, přitom ale sladkou chutí. Aroma připomíná pižmové, sladké kadidlo. Účinek high strainu Royal AK Automatic lze popsat jako šťastný a aktivní, který přináší příjemné up high vyvážené s jemným body stoned. Efekt je silný a pozvolný stejně jako u originálu. Jediný skutečný rozdíl spočívá v tom, že se Royal AK Automatic snadněji pěstuje a lze jej sklízet po pouhých 9 až 10 týdnech od zasazení semínek. Tato rostlina roste do maximální výšky zhruba 80 až 100 cm a lze ji pěstovat prakticky kdekoliv. Tento silný samonakvétací strain dává ve správných podmínkách skvělé výnosy, dokáže vyprodukovat až 160 g na rostlinu! Podobně jako všechny naše strainy, jsou i semínka Royal AK Automatic feminizovaná, díky čemuž se pěstují dokonce ještě snáze. Typ Sativa: 35% Indica: 40% Ruderalis: 25% Genetika: AK 47 x Ruderalis Výška Indoor: 60 - 70 cm Výška outdoor: 70 - 100 cm Výnos indoor: 425-475gr m2 Výnos outdoor: 110-160 g/rostlinaDoba kvetení 5-7 týden Sklizeň: 8-9 týdnů po vyrašení THC: 15%

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Pomáhá pri
Anoreie, kacheie
Umiestnenie
vnútri, vonku
Obsah THC
THC stredný 10-15%
Dĺžka kvetu
krátká do 8 týždňov
Genotyp
indika
Výška
malá do 1 m
Genetika
AK47, Ruderalis
Výnos
stredný výnos
Typ kvitnutia
samonakvétací
Náročnosť
malá náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
karyofylen, humulen

Ďalej v ponuke