Royal Bluematic - fem. a autoflowering semienka 3ks Royal Queen seeds

  • 3 semená
22,29 € 19,38 € bez DPH

Rating: 8.4/10 (8 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom ihneď (do 26.03 u vás)

Jedná sa o feminizované samonakvétací verzii známeho Strain Blueberry, ktorý sa preslávil na celom svete svojou sladkou príchuťou po ovocných plodoch a svojím arómou.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Royal QueenSeeds zkřížili samonakvétací strainy s nejlepší genetikou z rodiny Blue, klasickým konopím vzniklým křížením thajských odrůd, thajských hybridů a afghánských odrůd ze staré školy, které vyšlechtili legendární pěstitelé v Kalifornii a Oregonu. Tím vznikl Royal Bluematic. Díky samonakvétací genetice lze tyto rostlinu nyní pěstovat snáze a dospět ke sklizni za pouhých 8 až 9 týdnů od zasazení semínek. Royal Bluematic roste na to, že se jedná o samonakvétací varietu, do střední až vysoké výšky, v průměru dosahuje 60-75 cm. Podobně jako většina samonakvétacích variet, vyhání velmi málo postranních větví a všechnu energii věnuje produkci jedné velké, hlavní palice. Produkuje v průměru 120 g na rostlinu. Vzhledem k převažující genetice Indica přináší Royal Bluematic pozvolný, relaxační účinek stoned. Příchuť je podobná jako u našeho Blue Mystic, kuřivo má sladkou vůni a chutná po borůvkách. Tato rostlina se pěstuje snadno a má dobrou chuť i účinek; jedná se o dokonalou kombinaci. Typ Sativa: 10% Indica: 60% Ruderalis: 30% Genetika: Blueberry x Ruderalis Výška indoor: 60 - 75 cm Výška outdoor: 70 - 100 cm Výnos indoor: 425-475gr m2 Výnos outdoor: 70-120 g/rostlina Doba kvetení 5-7 týden Sklizeň: 8-9 týdnů po vyrašení THC: 14%

Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Genetika
Ruderalis, Blueberry
Genotyp
indika
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
čučoriedková
Efekt
šťastný
Liečebné
stres
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke