Royal Bluematic - fem. a autoflowering semienka 3ks Royal Queen seeds

  • 3 semená
21,91 € 19,05 € bez DPH

Rating: 8.6/10 (9 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom do 4 dní (do 05.08 u vás)

Jedná sa o feminizované samonakvétací verzii známeho Strain Blueberry, ktorý sa preslávil na celom svete svojou sladkou príchuťou po ovocných plodoch a svojím arómou.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Royal QueenSeeds zkřížili samonakvétací strainy s nejlepší genetikou z rodiny Blue, klasickým konopím vzniklým křížením thajských odrůd, thajských hybridů a afghánských odrůd ze staré školy, které vyšlechtili legendární pěstitelé v Kalifornii a Oregonu. Tím vznikl Royal Bluematic. Díky samonakvétací genetice lze tyto rostlinu nyní pěstovat snáze a dospět ke sklizni za pouhých 8 až 9 týdnů od zasazení semínek. Royal Bluematic roste na to, že se jedná o samonakvétací varietu, do střední až vysoké výšky, v průměru dosahuje 60-75 cm. Podobně jako většina samonakvétacích variet, vyhání velmi málo postranních větví a všechnu energii věnuje produkci jedné velké, hlavní palice. Produkuje v průměru 120 g na rostlinu. Vzhledem k převažující genetice Indica přináší Royal Bluematic pozvolný, relaxační účinek stoned. Příchuť je podobná jako u našeho Blue Mystic, kuřivo má sladkou vůni a chutná po borůvkách. Tato rostlina se pěstuje snadno a má dobrou chuť i účinek; jedná se o dokonalou kombinaci. Typ Sativa: 10% Indica: 60% Ruderalis: 30% Genetika: Blueberry x Ruderalis Výška indoor: 60 - 75 cm Výška outdoor: 70 - 100 cm Výnos indoor: 425-475gr m2 Výnos outdoor: 70-120 g/rostlina Doba kvetení 5-7 týden Sklizeň: 8-9 týdnů po vyrašení THC: 14%

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Umiestnenie
vonku, vnútri
Liečebné
kacheie, Anoreie
Obsah THC
THC stredný 10-15%
Dĺžka kvetu
krátká do 8 týždňov
Genotyp
indika
Výška
malá do 1 m
Genetika
Blueberry, Ruderalis
Výnos
stredný výnos
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Náročnosť
malá náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
karyofylen, myrcen

Ďalej v ponuke