Honey Cream - feminizované semienka 3ks Royal Queen Seeds

  • 3 semená
19,05 € 16,56 € bez DPH

Rating: 8.1/10 (11 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom ihneď (do 20.10 u vás)

Je vynikajúci pre relaxáciu a niektorí užívatelia liečivého konope takmer túto varietu myslia prínosnou pri rôznych telesných problémoch. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam je Royal Caramel pre milovníkov konope Indica vskutku vynikajúcou voľbou.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Od nástupu květu je tento strain připraven ke sklizni za 7 až 8 týdnů, není ale nutno spěchat – nechá-li se plně dozrát, odměnou bude bohatá sklizeň. Indoor za normálních okolností dosahuje výnosu zhruba 500 gramů na metr čtvereční, při pěstování pod 600W lampou. Zkušení pěstitelé mají šanci dosáhnout až 650 gramů na metr. Venku dozrává v září a dosahuje zhruba stejného výnosu na rostlinu, v závislosti na klimatu a podmínkách. Royal Caramel má intenzivní, velmi sladké, téměř karamelové aroma. Příchuť je o něco méně sladká než aroma a lze ji popsat jako sladkou až zemitou. Díky komplexní genetice může tato varieta přinášet pestrou škálu chutí a vůní, nejsilnější je nicméně sladké, krémově karamelové aroma. Tento strain roste jako klasický strain Indica – rostliny jsou nízké a keřovité a vytvářejí velkou kvetoucí nadzemní část, v níž se vyvíjejí husté palice bohaté na pryskyřici. Účinek je možné popsat jako silně uvolňující stoned, jak lze od takového strainu Indica očekávat. Je vynikající pro relaxaci a někteří uživatelé léčivého konopí téměř tuto varietu shledávají přínosnou při různých tělesných potížích. Díky všem těmto vlastnostem je Royal Caramel pro milovníky konopí Indica vskutku vynikající volbou. Typ: Sativa: 35% Indica: 65% Genetika: BlueBlack x Maple Leaf Indica x White Rhino Výška indoor: 100 - 160 cm Výška outdoor: 180 - 250 cm Výnos indoor: 500-550gr m2 Výnos outdoor: 625-675 g/rostlina Doba kvetení 7-8 týdnů Sklizeň: Začátek října THC: 16%

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti
Umiestnenie
vnútri, vonku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Dĺžka kvetu
krátká do 8 týždňov
Genotyp
indika
Výška
veľká nad 1,5m
Genetika
White Rhino, BlueBlack, Maple Leaf
Výnos
vysoký výnos
Typ kvitnutia
fotoperióda
Náročnosť
stredná náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
karyofylen, humulen

Ďalej v ponuke