Honey Cream - feminizované semienka 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semien
52,38 € 52,38 € 45,55 € bez DPH

Rating: 8.0/10 (8 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom do 4 dní (do 06.11 u vás)

Je vynikajúci pre relaxáciu a niektorí užívatelia liečivého konope takmer túto varietu myslia prínosnou pri rôznych telesných problémoch. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam je Royal Caramel pre milovníkov konope Indica vskutku vynikajúcou voľbou.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Od nástupu květu je tento strain připraven ke sklizni za 7 až 8 týdnů, není ale nutno spěchat – nechá-li se plně dozrát, odměnou bude bohatá sklizeň. Indoor za normálních okolností dosahuje výnosu zhruba 500 gramů na metr čtvereční, při pěstování pod 600W lampou. Zkušení pěstitelé mají šanci dosáhnout až 650 gramů na metr. Venku dozrává v září a dosahuje zhruba stejného výnosu na rostlinu, v závislosti na klimatu a podmínkách. Royal Caramel má intenzivní, velmi sladké, téměř karamelové aroma. Příchuť je o něco méně sladká než aroma a lze ji popsat jako sladkou až zemitou. Díky komplexní genetice může tato varieta přinášet pestrou škálu chutí a vůní, nejsilnější je nicméně sladké, krémově karamelové aroma. Tento strain roste jako klasický strain Indica – rostliny jsou nízké a keřovité a vytvářejí velkou kvetoucí nadzemní část, v níž se vyvíjejí husté palice bohaté na pryskyřici. Účinek je možné popsat jako silně uvolňující stoned, jak lze od takového strainu Indica očekávat. Je vynikající pro relaxaci a někteří uživatelé léčivého konopí téměř tuto varietu shledávají přínosnou při různých tělesných potížích. Díky všem těmto vlastnostem je Royal Caramel pro milovníky konopí Indica vskutku vynikající volbou. Typ: Sativa: 35% Indica: 65% Genetika: BlueBlack x Maple Leaf Indica x White Rhino Výška indoor: 100 - 160 cm Výška outdoor: 180 - 250 cm Výnos indoor: 500-550gr m2 Výnos outdoor: 625-675 g/rostlina Doba kvetení 7-8 týdnů Sklizeň: Začátek října THC: 16%

Verzia
feminizované
Typ kvitnutia
fotoperióda
Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Výnos
vysoký
Genotyp
indika
Výška
veľká (nad 1,5m)
Ocenenie
bez ocenenia
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Efekt
relaxačný
Chuť
zemitá
Náročnosť
stredná
Umiestnenie
vonku, vnútri
Genetika
Maple Leaf, BlueBlack, White Rhino
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti

Ďalej v ponuke