Royal Cheese Automatic - fem. a autoflowering semienka 3ks Royal Queen Seeds

  • 3 semená
19,05 € 16,56 € bez DPH

Rating: 8.4/10 (9 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom ihneď (do 28.09 u vás)

Táto nová samonakvétací varieta má, podobne ako pôvodná Cheese založený na genetike Skunk, veľmi prenikavé arómu a silnú chuť. Jedná sa o hlavné atribúty tejto vynikajúcej malé rastliny, ktorá dokáže vyrásť zo semienka a dozrieť k žatve za púhych desať týždňov.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

 Tento strain, Royal Cheese Automatic, nabízí skvělou chuť Cheese v kombinaci s genetickým základem pro snadné pěstování, kterým je obohacen z nejlepších samonakvétacích strainů. Tato nová samonakvétací varieta má, podobně jako původní Cheese založený na genetice Skunku, velmi pronikavé aroma a silnou chuť. Jedná se o hlavní atributy této vynikající malé rostliny, která dokáže vyrůst ze semínka a dozrát ke sklizni za pouhých deset týdnů. Dorůstá do maximální výšky zhruba 100 cm, a i když některé rostliny s velkým výnosem mohou být vyšší, většina jich dosáhne nižší než uvedené výšky. Při pěstování v dobrém prostředí nabízí Royal Cheese Automatic velkorysé výnosy dosahující v optimálních podmínkách až 210 gramů na rostlinu, přičemž průměrný výnos dosahuje 160 gramů na rostlinu. Royal Cheese Automatic je vynikající strainy pro všechny, kdo si oblíbili vůni a chuť Cheese, zároveň ale touží po přínosech snadného pěstování, které samonakvétací strainy nabízejí. Účinek je silný a fyzický, spolu se zklidňujícím high. Typ: Sativa: 30% Indica: 50% Ruderalis: 20% Genetika: Cheese x Royal Critical x Ruderalis Výška indoor: 60 - 100 cm Výška outdoor: 100 - 120 cmVýnos indoor: 425-475gr m2 Výnos outdoor: 160-210 g/rostlina Doba kvetení 7-8 týdnů Sklizeň: 8-9 týdnů po vyrašení THC: 15%

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Liečebné
kacheie, Anoreie
Umiestnenie
vnútri, vonku
Obsah THC
THC stredný 10-15%
Dĺžka kvetu
krátká do 8 týždňov
Genotyp
indika
Výška
stredná 1-1,5m
Genetika
Cheese, Ruderalis, Critical + +
Výnos
stredný výnos
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Náročnosť
malá náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
myrcen, linalool, karyofylen

Ďalej v ponuke