Royal Critical Automatic - fem. a autoflowering semienka 5ks Royal Queen Seeds Ukáž väčší

Rating: 9.0/10 (1 hlas)

Royal Critical Automatic - fem. a autoflowering semienka 5ks Royal Queen Seeds

Royal Critical Automatic bol vyšľachtený tak, aby bol rovnaký ako Critical, pričom jeho samonakvétací genetika iba uľahčuje jeho pestovanie.

Info

Skladom ihneď

30,23 €
30,23 €

Royal Queen seeds
  • 5 semien

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Royal Critical Automatic byl vyšlechtěn tak, aby byl stejný jako Critical, přičemž jeho samonakvétací genetika pouze usnadňuje jeho pěstování. Podobně jako všechny strainy, jsou semínka feminizovaná, takže získáte pouze samičí rostliny, což znamená nulové plýtvání prostorem a tudíž vyšší výnos. Royal Critical Automatic je připraven ke sklizni za pouhých 9 týdnů od zasazení semínek. Jedná se o samonakvétací varietu, která se snadno pěstuje; představuje komplexního křížence strainů Ruderalis, Indica a Sativa. Výsledkem tohoto mixu je silná rostlina s charakteristickými velkými, hustými palicemi, a zároveň s těžkým účinkem Indica, který je typický pro strain Critical. Royal Critical Automatic dorůstá do výšky zhruba 60 až 80 cm. Tato varieta je sice nízká a keřovitá, má ale otevřenou strukturu, která umožňuje průnik světla k celé rostlině, což znamená větší a lepší sklizně. Dává dobrý výnos zhruba 165 g na rostlinu, který představují velké, husté palice se sladkým aroma po Skunku. Typ: Sativa: 15% Indica: 50% Ruderalis: 35% Genetika: Critical x Ruderalis Výška indoor: 55 - 65 cm Výška outdoor: 90 - 140 cm Výnos indoor: 350-400gr m2 Výnos outdoor: 115-165 g/rostlina Doba kvetení 6-7 Týdny Měsíc sklizně 8-9 týdnů po vyrašení THC: 14%

Verzia
feminizované
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Výnos
stredný
Genotyp
indika
Výška
stredná (1-1,5m)
Ocenenie
bez ocenenia
Obsah THC
stredný (10-15%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Liečebné
stres
Efekt
relaxačný
Chuť
zemitá
Náročnosť
malá
Umiestnenie
vnútri, vonku
Genetika
Critical +, Ruderalis

Ďalej v ponuke