Royal Haze Automatic - fem. a autoflowering semienka 3ks Royal Queen Seeds

  • 3 semená
21,66 € 21,66 € 18,84 € bez DPH

Rating: 7.0/10 (20 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom do 4 dní (do 27.02 u vás)

Royal Haze Automatic ponúka všetko, čo by ste si mohli od variety Haze priať, bez nutnosti riešiť problémy s pestovaním as dlhou dobou kvetu. Nechutí ako normálne samonakvétací varieta, ale presne ako bežná Haze.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Pokud jste někdy navštívili coffeeshopy v Amsterdamu, víte, že mezi nejpopulárnější konopí patří variety Haze. Mají svěží chuť a přinášejí uplifting high, které si každý zamiluje. Problém je ale v tom, že dlouho trvá, než vyrostou a vykvetou. Řešení nabízí strain Royal Haze Automatic. Zkřížili jsme Amnesia Haze, což je jedna z nejjemnějších amsterdamských variet Haze, se Skunkem, a vzniklý hybrid se ještě následně zkřížil s našimi samonakvétacími varietami. Výsledkem je úžasná, samonakvétací a feminizovaná varieta, která dospěje od zasetí ke sklizni za pouhých 10 až 12 týdnů. Tato rostlina dorůstá do výšky zhruba 60 až 100 cm. Díky nízké velikosti a rychlému květu lze Royal Haze Automatic pěstovat na místech, kde by variety Haze normálně nerostly. Při pěstování v dobrých podmínkách obecně produkuje každá rostlina zhruba 180 g. Royal Haze Automatic nabízí vše, co byste si mohli od variety Haze přát, bez nutnosti řešit potíže s pěstováním a s dlouhou dobou květu. Nechutná jako normální samonakvétací varieta, nýbrž přesně jako běžná Haze. Jedná se o vynikající strain pro lidi, kteří si oblíbili Haze, rádi by ale pěstovali něco snazšího. Typ: Sativa: 50% Indica: 20% Ruderalis: 30% Genetika: Amnesia Haze x Skunk x Ruderalis Výška indoor: 65 - 85 cm Výška outdoor: 120 - 150 cm Výnos indoor: 300-350gr m2 Výnos outdoor: 130-180 g/rostlina Doba kvetení 6-8 Týdnů Měsíc sklizně 10-12 týdnů po vyrašení THC: 15%

Verzia
feminizované
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Výnos
stredný
Genotyp
sativa
Výška
stredná (1-1,5m)
Ocenenie
Highlife Cup 3.Místo
Obsah THC
stredný (10-15%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Efekt
povznášajúci
Chuť
citronová
Náročnosť
malá
Umiestnenie
vnútri, vonku
Genetika
Ruderalis, Skunk n.1, Amnesia Haze
Liečebné
kachexie, Anorexie

Ďalej v ponuke