Royal Haze Automatic - fem. a autoflowering semienka 5ks Royal Queen Seeds Ukáž väčší

Rating: 6.0/10 (2 hlasov)

Royal Haze Automatic - fem. a autoflowering semienka 5ks Royal Queen Seeds

Royal Haze Automatic ponúka všetko, čo by ste si mohli od variety Haze priať, bez nutnosti riešiť problémy s pestovaním as dlhou dobou kvetu. Nechutí ako normálne samonakvétací varieta, ale presne ako bežná Haze.

Info

Skladom do 4 dní

30,29 €
30,29 €

Royal Queen seeds
  • 5 semien

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Pokud jste někdy navštívili coffeeshopy v Amsterdamu, víte, že mezi nejpopulárnější konopí patří variety Haze. Mají svěží chuť a přinášejí uplifting high, které si každý zamiluje. Problém je ale v tom, že dlouho trvá, než vyrostou a vykvetou. Řešení nabízí strain Royal Haze Automatic. Zkřížili jsme Amnesia Haze, což je jedna z nejjemnějších amsterdamských variet Haze, se Skunkem, a vzniklý hybrid se ještě následně zkřížil s našimi samonakvétacími varietami. Výsledkem je úžasná, samonakvétací a feminizovaná varieta, která dospěje od zasetí ke sklizni za pouhých 10 až 12 týdnů. Tato rostlina dorůstá do výšky zhruba 60 až 100 cm. Díky nízké velikosti a rychlému květu lze Royal Haze Automatic pěstovat na místech, kde by variety Haze normálně nerostly. Při pěstování v dobrých podmínkách obecně produkuje každá rostlina zhruba 180 g. Royal Haze Automatic nabízí vše, co byste si mohli od variety Haze přát, bez nutnosti řešit potíže s pěstováním a s dlouhou dobou květu. Nechutná jako normální samonakvétací varieta, nýbrž přesně jako běžná Haze. Jedná se o vynikající strain pro lidi, kteří si oblíbili Haze, rádi by ale pěstovali něco snazšího. Typ: Sativa: 50% Indica: 20% Ruderalis: 30% Genetika: Amnesia Haze x Skunk x Ruderalis Výška indoor: 65 - 85 cm Výška outdoor: 120 - 150 cm Výnos indoor: 300-350gr m2 Výnos outdoor: 130-180 g/rostlina Doba kvetení 6-8 Týdnů Měsíc sklizně 10-12 týdnů po vyrašení THC: 15%

Chuť
citronová
Genetika
Skunk n.1, Ruderalis, Amnesia Haze
Ocenenie
Highlife Cup 3.Místo
Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Efekt
povznášajúci
Genotyp
sativa
Liečebné
bolesť
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
stredná (1-1,5m)
Umiestnenie
vnútri, vonku

Ďalej v ponuke