Royal Highness - feminizované semienka 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semien
48,65 € 42,30 € bez DPH

Rating: 7.1/10 (36 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom do 4 dní (do 01.05 u vás)

Royal Highness je kríženec Strain Respect a Dancehall. Respect vznikol krížením Strain Juanita la Lagrimosa, ktorý sa vyznačuje vysokým obsahom CBD, a vynikajúceho Strain Sativa s názvom Cannalope Haze.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Toto je další z nových, feminizovaných konopných strainů ze sbírky semínek léčivého konopí od Royal Queen Seeds. Royal Highness je kříženec strainů Respect a Dancehall. Respect vznikl křížením strainu Juanita la Lagrimosa, jenž se vyznačuje vysokým obsahem CBD, a vynikajícího strainu Sativa s názvem Cannalope Haze. Tento strain, v kombinaci s Dancehall, což je nádherný španělský hybrid, dal vzniknout silnému konopnému strainu s prakticky stejným obsahem CBD a THC, což mu propůjčuje skvělý léčebný potenciál. Podobně jako všechny strainy s vysokým obsahem CBD, ani Royal Highness není stejně psychoaktivní jako některé jiné s vyšším obsahem THC, což může být pro uživatele z důvodu léčivých účinků lepší. Účinkem je velmi jasné, aktivní high, doprovázené velice mírným narkotickým účinkem „stoned“. Tyto typy strainů se používají pro své protizánětlivé účinky, účinky proti bolesti, úzkosti anebo proti křečím. Royal Highness je bezesporu zajímavý strain vykazující strukturu Indica, ovšem s účinkem připomínajícím spíše Sativa. Dorůstá do výšky zhruba 80 až 110 cm a pro většinu pěstitelů je snadno zvládnutelný. Vůni lze popsat jako směs haze, skunk a sweet fruits. Chuť je jemná, sladká a mírně připomíná skunk. Royal Highness dosahuje výnosu přibližně 425 až 475 gramů kvalitního léčiva na rostlinu a doba květu trvá 8 až 9 týdnů. Tento strain byl sice navržen pro uživatele konopí z důvodů jeho léčivých účinků, jedná se ovšem o dobrý konopný strain i pro pěstitele, kteří by rádi zkusili něco jiného. Typ: Sativa: 60% Indica: 40% Genetika: Respect 13 x Juanita la Lagrimosa Výška indoor: 60 - 100 cm Výška outdoor: 80 - 110 cm Výnos indoor: 550-600gr m2 Výnos outdoor: 425-475 g/rostlina Doba kvetení 9 týdnů Měsíc sklizně Začátek října THC: 14% CBD: 12%

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Respect 13, Juanita la Lagrimosa
Genotyp
fifty-fifty
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
vysoký (nad 5%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
sladká
Efekt
povzbudzujúce
Liečebné
zánět
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke