Royal Medic - feminizované semienka 3ks Royal Queen Seeds

  • 3 semená
14,51 € 12,61 € bez DPH

Rating: 6.5/10 (84 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom ihneď (do 18.09 u vás)

Z genetického hľadiska ide o kríženca Critical, ktorý je známy svojím vysokým výnosom, a variety Juanita la Lagrimosa, ktorá zase preslávila svojimi liečivými účinky.Výsledkem je skvelý liečivý strain s vysokým obsahom CBD, ktorý sa takmer vyrovná obsahu THC.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Royal Medic je nový feminizovaný hybrid dvou vynikajících strainů ze Španělska. Z genetického hlediska se jedná o křížence Critical, který je znám svým vysokým výnosem, a variety Juanita la Lagrimosa, která zase proslula svými léčivými účinky. Výsledkem je skvělý léčivý strain s vysokým obsahem CBD, který se téměř vyrovná obsahu THC. Tyto strainy s vysokým obsahem CBD nejsou stejně psychoaktivní jako některé ze strainů s vyšším množstvím THC, což může být pro uživatele konopí pro jeho léčivé účinky lepší. Efekt lze popsat jako velmi cerebrální s jasným high. Tyto typy strainů se užívají pro své protizánětlivé účinky a účinky proti bolesti, úzkosti anebo křečím. Genetika Royal Medic z velké části pochází ze strainu Juanita la Lagrimosa, který mu propůjčuje nejen skvělé léčivé účinky, ale také ovocné aroma připomínající haze. Kuřivo se vyznačuje plnou chutí a v ústech zanechává ovocnou chuť připomínající hašiš. Jedná se stále o poměrně velkou rostlinu, která dosahuje výšky zhruba 120 až 150 cm. Díky svému genetickému dědictví po strainu Critical vykazuje Royal medic spíše strukturu Indica a má lepší výnos, a sice přibližně 475-525 gramů na rostlinu; délka období květu je 9 týdnů. Royal medic si uchovává vynikající léčivé účinky Juanita la Lagrimosa a k tomu přidává vyšší výnos díky zastoupení Critical. Typ: Sativa: 75% Indica: 25% Genetika: Critical x Juanita Výška indoor: 80 - 120 cm Výška outdoor: 120 - 150 cm Výnos indoor: 575-625gr m2 Výnos outdoor: 475-525 g/rostlina Doba kvetení 9 týdnů Měsíc sklizně Začátek října THC: 10% CBD: 12%

Verzia
feminizované
Typ kvitnutia
fotoperióda
Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Výnos
vysoký
Genotyp
indika
Výška
stredná (1-1,5m)
Ocenenie
bez ocenenia
Obsah THC
nízky (do 10%)
Obsah CBD
vysoký (nad 5%)
Efekt
zklidňující
Chuť
ovocná
Náročnosť
stredná
Umiestnenie
vnútri, vonku
Genetika
Critical +, Juanita la Lagrimosa
Liečebné
depresie, zánět, syndrom vyhoření, ekzém

Ďalej v ponuke