Royal Medic - feminizované semienka 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semien
42,86 € 37,27 € bez DPH

Rating: 6.6/10 (116 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom do 4 dní (do 10.11 u vás)

Z genetického hľadiska ide o kríženca Critical, ktorý je známy svojím vysokým výnosom, a variety Juanita la Lagrimosa, ktorá zase preslávila svojimi liečivými účinky.Výsledkem je skvelý liečivý strain s vysokým obsahom CBD, ktorý sa takmer vyrovná obsahu THC.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Royal Medic je nový feminizovaný hybrid dvou vynikajících strainů ze Španělska. Z genetického hlediska se jedná o křížence Critical, který je znám svým vysokým výnosem, a variety Juanita la Lagrimosa, která zase proslula svými léčivými účinky. Výsledkem je skvělý léčivý strain s vysokým obsahem CBD, který se téměř vyrovná obsahu THC. Tyto strainy s vysokým obsahem CBD nejsou stejně psychoaktivní jako některé ze strainů s vyšším množstvím THC, což může být pro uživatele konopí pro jeho léčivé účinky lepší. Efekt lze popsat jako velmi cerebrální s jasným high. Tyto typy strainů se užívají pro své protizánětlivé účinky a účinky proti bolesti, úzkosti anebo křečím. Genetika Royal Medic z velké části pochází ze strainu Juanita la Lagrimosa, který mu propůjčuje nejen skvělé léčivé účinky, ale také ovocné aroma připomínající haze. Kuřivo se vyznačuje plnou chutí a v ústech zanechává ovocnou chuť připomínající hašiš. Jedná se stále o poměrně velkou rostlinu, která dosahuje výšky zhruba 120 až 150 cm. Díky svému genetickému dědictví po strainu Critical vykazuje Royal medic spíše strukturu Indica a má lepší výnos, a sice přibližně 475-525 gramů na rostlinu; délka období květu je 9 týdnů. Royal medic si uchovává vynikající léčivé účinky Juanita la Lagrimosa a k tomu přidává vyšší výnos díky zastoupení Critical. Typ: Sativa: 75% Indica: 25% Genetika: Critical x Juanita Výška indoor: 80 - 120 cm Výška outdoor: 120 - 150 cm Výnos indoor: 575-625gr m2 Výnos outdoor: 475-525 g/rostlina Doba kvetení 9 týdnů Měsíc sklizně Začátek října THC: 10% CBD: 12%

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Critical +, Juanita la Lagrimosa
Genotyp
indika
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
vysoký (nad 5%)
Obsah THC
nízky (do 10%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
ovocná
Efekt
zklidňující
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
syndrom vyhoření, ekzém, depresie, zánět

Ďalej v ponuke