Sour Diesel - feminizované semienka 3ks Royal Queen Seeds

  • 3 semená
21,91 € 19,05 € bez DPH

Rating: 7.4/10 (14 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom ihneď (do 20.10 u vás)

Sour Diesel je veľmi prenikavý, aromatický strain. Zdrojom jeho chemické, bylinné a kyslé príchute sú jeho trblietavé palice. Pri pestovaní dáva výnos 450-600 gramov na meter štvorcový.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Světoznámý Sour Diesel lze nyní od Royal Queen Seeds získat ve formě feminizovaných semen. Tento vybraný konopný strain jsme do naší sbírky přidali s patřičnou hrdostí. Mohl by se stát nejznámějším strainem celé planety a možná také i jedním z nejsilnějších. Podobně jako řada nejlepších konopných strainů, které se v současnosti objevují, i Sour Diesel pochází přímo z Kalifornie. Tento strain se těší oblibě mezi mnoha kuřáky i pěstiteli. Díky své silné americké genetice roste na celém světě dobře indoor, naopak venku potřebuje teplé klima, jaké panuje v Kalifornii nebo ve Španělsku. Jedná se o strain s převažujícím zastoupením Sativa, které se promítá v růstové struktuře i silném účinku high, jenž při konzumaci přináší. Pryskyřicí pokryté palice a silné aroma se vyvíjejí během období květu o délce 10 týdnů, které následuje po vegetativním období o doporučené délce 3 až 4 týdny. Rostliny dosahují výšky zhruba 100-130 cm, přičemž částečně se vytahují ještě během nástupu období květu. Sour Diesel je velmi pronikavý, aromatický strain. Zdrojem jeho chemické, bylinné a kyselé příchutě jsou jeho třpytivé palice. Při pěstování dává výnos 450-600 gramů na metr čtvereční. Výnos je přitom bohatý z hlediska množství i kvality a při sklizni pěstitel získá vysoce kvalitní, pryskyřičné, aromatické palice. Navíc o plné síle pravého Diesel! Typ: Sativa: 70% Indica: 30% Genetika: Original Diesel x (Northern light x Shiva x Hawaiian) Výška indoor: 90 - 160 cm Výška outdoor: 150 - 200 g/rostlina Výnos indoor: 475-525gr m2 Výnos outdoor: 550 - 600 g/rostlina Doba kvetení 10-11 týdnů Měsíc sklizně Konec října THC: 19%

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Umiestnenie
vnútri, vonku
Pomáhá pri
HIV/AIDS, ztráta chuti
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Dĺžka kvetu
dlhá 10+ týždňov
Genotyp
sativa
Výška
veľká nad 1,5m
Genetika
Northern Lights, NYCD, Hawaiian
Výnos
vysoký výnos
Typ kvitnutia
fotoperióda
Náročnosť
stredná náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
terpinolen, karyofylen, limonen

Ďalej v ponuke