Sweet Skunk Automatic - fem. a autoflowering semienka 10ks Royal Queen seeds

  • 10 semien
63,05 € 63,05 € 54,83 € bez DPH

Rating: 8.4/10 (18 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom do 4 dní (do 30.05 u vás)

Tento špecifický kultivar tvorí 10% sativa, 60% indica a 30% ruderalis. Nie je to hrubé kríženie, ale starostlivo vybraný a vysoko uniformné postup. Koncentrácia THC dosahuje 15% a zo sušenej rastliny možno získať 60-110 gramov.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Sweet Skunk Automatic se velmi podobá oblíbenému španělskému strainu Green Poison, je ovšem samonakvétací, lze jej tedy pěstovat prakticky kdekoliv. Tento nový strain vznikl jako výborný kříženec „elitního“ klonu Green Poison a samonakvétacího strainu Big Devil #2, který se následně zpětně křížil a stabilizoval přes několik generací, aby vznikl skutečně dokonalý hybrid. Tento rychle kvetoucí hybrid se do velké míry podobá původnímu strainu Green Poison, pokud jde o růst, chuť i účinek. Díky samonakvétací genetice dokáže růst v oblastech, kde by jeho pěstování dříve nebylo možné. Jedná se o rychlou rostlinu, která ze semínka do stádia palic připravených ke sklizni doroste za pouhých 8 týdnů. Sweet Skunk Automatic nabízí velmi silnou chuť i aroma – které je mírně ovocné, po Skunku a velmi pryskyřičné. Kuřivo z této rostliny je jemné a zklidňující. Rostlina rovněž nabízí vhodně vyváženou genetiku Indica, Sativa a samonakvétacího Ruderalis, i když jednoznačně převažujícím vlivem je Indica. Tento strain umožňuje v průměru získat 60-110 gramů na rostlinu, někdy více a někdy méně, v závislosti na prostředí. Dosahuje rozumné výšky 60-100 cm, vejde se tedy pohodlně do menších pěstíren, do zahrad nebo na balkón. Typ: Sativa: 10% Indica: 60% Ruderalis: 30% Genetika: Big Devil 2 x Green Poison Výška indoor: 40 - 80 cm Výška outdoor: 60 - 100 cm Výnos indoor: 400-450gr m2 Výnos outdoor: 60 - 110 g/rostlina Doba kvetení 6-7 Týdny Měsíc sklizně 8-9 týdnů po vyrašení THC: 15%

Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Genetika
Green Poison
Genotyp
indika
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
zemitá
Efekt
euforický
Liečebné
stres
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke