White Widow Automatic - fem. a autoflowering semienka 5ks Royal Queen Seeds

  • 5 semien
33,33 € 33,33 € 28,99 € bez DPH

Rating: 7.6/10 (58 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom ihneď (do 25.10 u vás)

White Widow Automatic je veľmi vernou replikou pôvodnej White Widow, pritom ale k rastu zo semienka do štádia šúľkov potrebuje iba 75 dní. Jediný skutočný rozdiel možno vidieť v raste samonakvétací varianty, v jej menšej veľkosti a mierne silnejšiemu fyzickému účinku stoned.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

White Widow Automatic je nový kříženec jednoho klasického holandského strainu. White Widow, kterou uznává většina kuřáků i pěstitelů, představuje naprostou klasiku. K nám se dostal jeden vynikající klon původní variety White Widow, který jsme posléze zkřížili s nejkvalitnějšími samonakvétacími strainy. Podobně jako původní White Widow, který není samonakvétací, má i tento strain široké, tmavě zelené listy a je pokrytý silnou vrstvou pryskyřice. White Widow Automatic je velmi věrnou replikou původní White Widow, přitom ale k růstu ze semínka do stádia palic potřebuje pouhých 75 dnů. Jediný skutečný rozdíl lze spatřit v růstu samonakvétací varianty, v její menší velikosti a mírně silnějšímu fyzickému účinku stoned. Palice vykazují i přes svoji hybridní genetiku vzhled i účinek převážně ve stylu Indica. White Widow Automatic má sladkokyselé, citrusové aroma a chuť, obojí rovněž podobné White Widow, jen o něco méně silné. Pěstování tohoto strainu trvalo několik let, cílem přitom bylo zajistit stabilitu jeho genetiky. Indoor dosahuje rostlina průměrné výšky 50 cm, některé vyšší mohou dorůstat až 100 cm. Výnos je na samonakvétací strain poměrně slušný a dosahuje 190 až 240 gramů na rostlinu, v závislosti na podmínkách prostředí. Typ: Sativa: 40% Indica: 40% Ruderalis: 20% Genetika: Critical auto x White Widow Výška indoor: 40 - 80 cm Výška outdoor: 50 - 110 cm Výnos indoor: 400-450gr m2 Výnos outdoor: 190 - 240 g/rostlina Doba kvetení 7-8 týdnů Měsíc sklizně 10-12 týdnů po vyrašení THC: 14%

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Pomáhá pri
Anorexia
Umiestnenie
vonku, vnútri
Obsah THC
THC stredný 10-15%
Dĺžka kvetu
krátká do 8 týždňov
Genotyp
fifty-fifty
Výška
malá do 1 m
Výnos
stredný výnos
Genetika
White Widow
Typ kvitnutia
samonakvétací
Náročnosť
malá náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
karyofylen, humulen

Ďalej v ponuke