White Widow Automatic - fem. a autoflowering semienka 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semien
61,91 € 53,83 € bez DPH

Rating: 7.8/10 (41 hlasov)

Royal Queen seeds

Skladom do 4 dní (do 04.11 u vás)

White Widow Automatic je veľmi vernou replikou pôvodnej White Widow, pritom ale k rastu zo semienka do štádia šúľkov potrebuje iba 75 dní. Jediný skutočný rozdiel možno vidieť v raste samonakvétací varianty, v jej menšej veľkosti a mierne silnejšiemu fyzickému účinku stoned.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

White Widow Automatic je nový kříženec jednoho klasického holandského strainu. White Widow, kterou uznává většina kuřáků i pěstitelů, představuje naprostou klasiku. K nám se dostal jeden vynikající klon původní variety White Widow, který jsme posléze zkřížili s nejkvalitnějšími samonakvétacími strainy. Podobně jako původní White Widow, který není samonakvétací, má i tento strain široké, tmavě zelené listy a je pokrytý silnou vrstvou pryskyřice. White Widow Automatic je velmi věrnou replikou původní White Widow, přitom ale k růstu ze semínka do stádia palic potřebuje pouhých 75 dnů. Jediný skutečný rozdíl lze spatřit v růstu samonakvétací varianty, v její menší velikosti a mírně silnějšímu fyzickému účinku stoned. Palice vykazují i přes svoji hybridní genetiku vzhled i účinek převážně ve stylu Indica. White Widow Automatic má sladkokyselé, citrusové aroma a chuť, obojí rovněž podobné White Widow, jen o něco méně silné. Pěstování tohoto strainu trvalo několik let, cílem přitom bylo zajistit stabilitu jeho genetiky. Indoor dosahuje rostlina průměrné výšky 50 cm, některé vyšší mohou dorůstat až 100 cm. Výnos je na samonakvétací strain poměrně slušný a dosahuje 190 až 240 gramů na rostlinu, v závislosti na podmínkách prostředí. Typ: Sativa: 40% Indica: 40% Ruderalis: 20% Genetika: Critical auto x White Widow Výška indoor: 40 - 80 cm Výška outdoor: 50 - 110 cm Výnos indoor: 400-450gr m2 Výnos outdoor: 190 - 240 g/rostlina Doba kvetení 7-8 týdnů Měsíc sklizně 10-12 týdnů po vyrašení THC: 14%

Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Genetika
Ruderalis, Critical +, White Widow
Genotyp
fifty-fifty
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
stredný (10-15%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
zemitá
Efekt
šťastný
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
kachexie, Anorexie

Ďalej v ponuke