Northern Lights Automatic - fem. a autoflowering semienka 3ks Sensi Seeds

  • 3 semená
20,80 € 20,80 € 18,09 € bez DPH

Rating: 7.0/10 (16 hlasov)

Sensi Seeds

Skladom do 4 dní (do 05.10 u vás)

  Northern Lights Automatic je zvyčajne pestovaný v interiéroch, ale tento kmeň môže tiež rásť veľmi dobre vonku v teplom, slnečnom stredozemnom podnebím.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

 Northern Lights Automatic byl vyšlechtěn ze skálopevného genofondu, mícháním NL # 5 a NL # 2 s nejlepší feminizovanou samokvetoucí Indicou a zpětným křížením s NK rodiči. Jako většina její rodiny, Northern Lights Automatic je obvykle pěstován v interiérech, ale tento kmen může také růst velmi dobře venku v teplém, slunečném středozemním podnebím. Uvnitř i venku, NL Automatic mohou postupovat od vyklíčení do sklizně za 11 týdnů! Kvést obvykle začíná 20-30 dnů po vyklíčení, bez ohledu na fotoperiody a fáze květu NL Auto je dokončena během 50-60dnů. Vnitřní pěstitelé, kteří dávají více hodin světla denně (řekněme 18 hodin namísto 14), můžou vidět ukončení kvetoucího cyklu o něco rychleji, ale rozdíl je obvykle zanedbatelný. Northern Lights Automatic běžně dosahují výšky 60 až 90cm od doby sklizně. Northern Lights Automatic navazuje na tradice svých klasických předchůdců. Produkuje rychlou a solidní úrodu. Její pupeny jsou sladce voňavé a vzhledem k jejich silné vrstvě na THC bohatých trichomů, pozoruhodně silné! Typ: Indica 80% Výška: 60 - 90cm Doba květu: 50 - 60dní

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti
Umiestnenie
vnútri, vonku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Dĺžka kvetu
stredná 8-10 týždňov
Genotyp
indika
Výška
malá do 1 m
Genetika
autoflower indica, Northern Lights
Výnos
stredný výnos
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Náročnosť
stredná náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
humulen, karyofylen

Ďalej v ponuke