Northern Lights Automatic - fem. a samonakvétací semínka 10ks Sensi Seeds Ukáž väčší

Rating: 10.0/10 (1 hlas)

Northern Lights Automatic - fem. a autoflowering semienka 10ks Sensi Seeds

  Northern Lights Automatic je zvyčajne pestovaný v interiéroch, ale tento kmeň môže tiež rásť veľmi dobre vonku v teplom, slnečnom stredozemnom podnebím.

Info

Skladom do 4 dní

62,91 €

Sensi Seeds
  • 10 semien

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

 Northern Lights Automatic byl vyšlechtěn ze skálopevného genofondu, mícháním NL # 5 a NL # 2 s nejlepší feminizovanou samokvetoucí Indicou a zpětným křížením s NK rodiči. Jako většina její rodiny, Northern Lights Automatic je obvykle pěstován v interiérech, ale tento kmen může také růst velmi dobře venku v teplém, slunečném středozemním podnebím. Uvnitř i venku, NL Automatic mohou postupovat od vyklíčení do sklizně za 11 týdnů! Kvést obvykle začíná 20-30 dnů po vyklíčení, bez ohledu na fotoperiody a fáze květu NL Auto je dokončena během 50-60dnů. Vnitřní pěstitelé, kteří dávají více hodin světla denně (řekněme 18 hodin namísto 14), můžou vidět ukončení kvetoucího cyklu o něco rychleji, ale rozdíl je obvykle zanedbatelný. Northern Lights Automatic běžně dosahují výšky 60 až 90cm od doby sklizně. Northern Lights Automatic navazuje na tradice svých klasických předchůdců. Produkuje rychlou a solidní úrodu. Její pupeny jsou sladce voňavé a vzhledem k jejich silné vrstvě na THC bohatých trichomů, pozoruhodně silné! Typ: Indica 80% Výška: 60 - 90cm Doba květu: 50 - 60dní

Chuť
zemitá
Genetika
Northern Lights, autoflower indica
Ocenenie
bez ocenenia
Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Efekt
šťastný
Genotyp
indika
Liečebné
stres
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Umiestnenie
vnútri, vonku

Ďalej v ponuke