Super Skunk Automatic - fem. a samonakvétací semínka 3ks Sensi Seeds Ukáž väčší

Rating: 6.6/10 (8 hlasov)

Super Skunk Automatic - fem. a autoflowering semienka 3ks Sensi Seeds

Super Skunk Automatic je precízny, multi-fázovú rekombináciou Skunk # 1 a starostlivo vybraného Afghan hash plant (pôvodnej materskej rastliny) s jedným z najvýkonnejších auto-kvitnúcich hybridov.

Info

Skladom do 4 dní

19,15 €
19,15 €

Sensi Seeds
  • 3 semená

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Sensi Seeds s potěšením představuje třetí inkarnaci jednoho z jejich vrcholných kmenů - feminized Super Skunk Automatic! Pro pěstitele nováčky je všeobecně Super Skunk jeden z nejlepších kmenů, který má jeden z nejvíce konzistentníh účinků ve světě pěstování konopí. Super Skunk Automatic je precizní, multi-fázovou rekombinací Skunk # 1 a pečlivě vybraného Afghani hash plant ( původní mateřské rostliny) s jedním z nejvýkonnějších auto-kvetoucích hybridů. Výsledkem je odrůda konopí, která zachovává vlastnosti, které učinily Super Skunk tak slavným a dobře milovaným. Rostliny ze semen jsou silné, energické a velmi tolerantní k drobným chybám při pěstování, které jsou časté ze stran pěstitelů nováčků. Jako auto-kvetoucí konopný kmen, Super Skunk Automatic začíná kvetení v předem stanovené době - obvykle kolem tři až pěti týdnů po vyklíčení z pěstebního substrátu. Počátek kvetení není ovlivněn počtem světelných hodin v dni, i když přirozeně rostliny budou lépe růst v delším světelném cyklu (14-18 hodin denně). Kvetení pokračuje 7 až 9 týdnů a nemá tendence se vracet na vegetativní růst i v nepravidelné fotoperiodě. Různé formy Super Skunk jsou často pěstovány indoor, ale daří se jim také venku v teplé, mírné klimatu. Venku, a to zejména v chladnějším létě, auto-kvetoucí schopnost Super Skunk umožňuje její kvetoucí období koordinovat s nejdelšími, nejjasnějšími letními dny. Super Skunk Automatic vyrábí chutné, plné, voňavé pupeny, které jsou plné nadrozměrných kalíšků z kterých téměř odkapává pryskyřice!

Chuť
skunk
Genetika
Skunk n.1, Afghani
Ocenenie
Highlife Cup 1.Místo
Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Efekt
relaxačný
Genotyp
indika
Liečebné
stres
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Umiestnenie
vonku

Ďalej v ponuke