Dark Devil Auto - fem. a autoflowering semienka 3ks Sweet Seeds

  • 3 semená
23,81 € 23,81 € 20,70 € bez DPH

Rating: 7.0/10 (85 hlasov)

Sweet Seeds

Skladom ihneď (do 28.10 u vás)

  Dark Devil Auto rastie so vzhľadom Indica-Sativa hybridov so silným hlavným stonkou a početnými bočnými stonky, na vrchole s veľkým hlavným púčikom as niekoľkými menšími palicami na vedľajších vetvách.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Dark Devil Auto je 100% samonakvétací kmen. To je výsledek hybridizace mezi jednou z nejcennějších samonakvétacích genetik - Big Devil XL - a exotickou samonakvétací odrůdou s fialovými květy, která byla vyvinuta za spolupráce s oddělením R + D Seedbank Buddha seeds - Feminizovaná semena. Fialová charakteristika tohoto kmene se dědí z jeho předků z oblasti Chitral v pákistánském Hindu Kush, velmi blízko od Afghánistánu. Fialová genetika přispěla k rychlejšímu květu, přináší nové sladké vůně a fialové barvy Big Devil XL. Dark Devil ukazuje silnou hybridní ráznost od počátku klíčení. Dark Devil Auto roste se vzhledem Indica-Sativa hybridů se silným hlavním stonkem a četnými bočními stonky,na vrcholu s velkým hlavním pupenem a s několika menšími palicemi na vedlejších větvích. Produkce pryskyřice je bohatá na květech a na jejich okolních listech. Sladká a ovocná vůně s tóny kadidla a příjemné citrusové tóny. Během kvetení kolem 80% rostlin získává fialové nebo načervenalé tóny v pupenech a u některých z nich zabarvení dokonce přechází na listy. Po sklizení a usušení palice získají velmi tmavý fialový až téměř černý tón. Výška: 80-130cm Výnos indoor: 400-600gr/m2 Výnos outdoor: 50-200gr/rostlina Sklizeň: 8 a půl týdne od vyklíčení

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Big Devil XL
Genotyp
fifty-fifty
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
citrus
Efekt
šťastný
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti

Ďalej v ponuke