Dark Devil Auto - fem. a autoflowering semienka 5ks Sweet Seeds

  • 5 semien
41,04 € 41,04 € 35,69 € bez DPH

Rating: 7.1/10 (65 hlasov)

Sweet Seeds

Skladom ihneď (do 24.10 u vás)

  Dark Devil Auto rastie so vzhľadom Indica-Sativa hybridov so silným hlavným stonkou a početnými bočnými stonky, na vrchole s veľkým hlavným púčikom as niekoľkými menšími palicami na vedľajších vetvách.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Dark Devil Auto je 100% samonakvétací kmen. To je výsledek hybridizace mezi jednou z nejcennějších samonakvétacích genetik - Big Devil XL - a exotickou samonakvétací odrůdou s fialovými květy, která byla vyvinuta za spolupráce s oddělením R + D Seedbank Buddha seeds - Feminizovaná semena. Fialová charakteristika tohoto kmene se dědí z jeho předků z oblasti Chitral v pákistánském Hindu Kush, velmi blízko od Afghánistánu. Fialová genetika přispěla k rychlejšímu květu, přináší nové sladké vůně a fialové barvy Big Devil XL. Dark Devil ukazuje silnou hybridní ráznost od počátku klíčení. Dark Devil Auto roste se vzhledem Indica-Sativa hybridů se silným hlavním stonkem a četnými bočními stonky,na vrcholu s velkým hlavním pupenem a s několika menšími palicemi na vedlejších větvích. Produkce pryskyřice je bohatá na květech a na jejich okolních listech. Sladká a ovocná vůně s tóny kadidla a příjemné citrusové tóny. Během kvetení kolem 80% rostlin získává fialové nebo načervenalé tóny v pupenech a u některých z nich zabarvení dokonce přechází na listy. Po sklizení a usušení palice získají velmi tmavý fialový až téměř černý tón. Výška: 80-130cm Výnos indoor: 400-600gr/m2 Výnos outdoor: 50-200gr/rostlina Sklizeň: 8 a půl týdne od vyklíčení

Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Genetika
Big Devil XL
Genotyp
fifty-fifty
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
citrus
Efekt
šťastný
Umiestnenie
vonku, vnútri
Ocenenie
bez ocenenia
Liečebné
ztráta chuti, HIV/AIDS

Ďalej v ponuke