Dark Devil Auto - fem. a autoflowering semienka 5ks Sweet Seeds

  • 5 semien
40,00 € 40,00 € 34,78 € bez DPH

Rating: 7.0/10 (101 hlasov)

Sweet Seeds

Skladom ihneď (do 27.10 u vás) Posledný kus na sklade!

  Dark Devil Auto rastie so vzhľadom Indica-Sativa hybridov so silným hlavným stonkou a početnými bočnými stonky, na vrchole s veľkým hlavným púčikom as niekoľkými menšími palicami na vedľajších vetvách.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Dark Devil Auto je 100% samonakvétací kmen. To je výsledek hybridizace mezi jednou z nejcennějších samonakvétacích genetik - Big Devil XL - a exotickou samonakvétací odrůdou s fialovými květy, která byla vyvinuta za spolupráce s oddělením R + D Seedbank Buddha seeds - Feminizovaná semena. Fialová charakteristika tohoto kmene se dědí z jeho předků z oblasti Chitral v pákistánském Hindu Kush, velmi blízko od Afghánistánu. Fialová genetika přispěla k rychlejšímu květu, přináší nové sladké vůně a fialové barvy Big Devil XL. Dark Devil ukazuje silnou hybridní ráznost od počátku klíčení. Dark Devil Auto roste se vzhledem Indica-Sativa hybridů se silným hlavním stonkem a četnými bočními stonky,na vrcholu s velkým hlavním pupenem a s několika menšími palicemi na vedlejších větvích. Produkce pryskyřice je bohatá na květech a na jejich okolních listech. Sladká a ovocná vůně s tóny kadidla a příjemné citrusové tóny. Během kvetení kolem 80% rostlin získává fialové nebo načervenalé tóny v pupenech a u některých z nich zabarvení dokonce přechází na listy. Po sklizení a usušení palice získají velmi tmavý fialový až téměř černý tón. Výška: 80-130cm Výnos indoor: 400-600gr/m2 Výnos outdoor: 50-200gr/rostlina Sklizeň: 8 a půl týdne od vyklíčení

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Umiestnenie
vonku, vnútri
Pomáhá pri
strata chuti, HIV/AIDS
Dĺžka kvetu
stredná 8-10 týždňov
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
fifty-fifty
Výška
stredná 1-1,5m
Genetika
Big Devil L
Výnos
vysoký výnos
Typ kvitnutia
samonakvétací
Náročnosť
stredná náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
limonen

Ďalej v ponuke