Devil Cream Auto - fem. a autoflowering semienka 5ks Sweet Seeds

  • 5 semien
36,82 € 36,82 € 32,02 € bez DPH

Rating: 7.0/10 (17 hlasov)

Sweet Seeds

Skladom ihneď (do 26.03 u vás)

Devil Cream Auto Sweet Seeds je feminizovaná, samonakvétací, Sativa / Indica / Ruderalis semená konope odvodené z kríženia medzi Dark Devil Auto a Black Cream.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Devil Cream Auto Sweet Seeds je feminizovaná, samonakvétací, Sativa / Indica / Ruderalis semena konopí odvozeny z křížení mezi Dark Devil Auto a Black Cream. To má za následek vysoce kvalitní hybrid, který poskytuje kvalitní úrodu i ve velmi nepříznivém prostředí na Zemi. Devil Cream Auto se narodil s ambicí, aby se daly pěstovat rostliny bez povšimnutí venku a mohly být sklizeny několikrát za rok v závislosti na oblasti, kde se pěstují. Je to krásná, rychle kvetoucí, snadná k pěstování, malé až střední velikosti, silná rostlina, která poskytuje dobré množství chutných, kompaktních pupenů pokrytých pryskyřicí. Pro dosažení nejlepších výsledků, Devil Cream Auto vyžaduje 30% kokosu a častou zálivku v malém množství. Je možné získat krásné fialovo / levandulé odstíny během kvetení a produkuje velké množství příjemně vonící pryskyřice. Devil Cream Auto má intenzivní ovocnou chuť a aroma, s tóny citrusu, kadidla a sladkého ovoce.Dlouhotrvající efekt je silný, vyrovnaný, mozkový a tělesný. Je ideální volbou pro odpočinek v klidu. Genetika: Dark Devil x Black Cream Výška: 70-120 cm Výnos indoor: 350-600 g/m2 Výnos outdoor: 40-175 g/rostlina Doba květu indoor: 8 týdnů Růst venku: od dubna do října THC: střední

Typ kvitnutia
samokvitnúce
Dĺžka kvetu
stredná (8-10 týždňov)
Verzia
feminizované
Výnos
vysoký
Genotyp
fifty-fifty
Výška
stredná (1-1,5m)
Ocenenie
bez ocenenia
Obsah THC
stredný (10-15%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Liečebné
depresie
Efekt
relaxačný
Chuť
sladká
Náročnosť
malá
Umiestnenie
vnútri, vonku
Genetika
Dark Devil, Black Cream

Ďalej v ponuke