Bloody Skunk Auto - fem. a samonakvétací semínka 3ks Sweet Seeds Ukáž väčší

Rating: 8.1/10 (16 hlasov)

Bloody Skunk Auto - fem. a autoflowering semienka 3ks Sweet Seeds

Bloody Skunk Auto bol vytvorený s cieľom ponúknuť silný, ľahko pestovateľná, samonakvétací hybrid, ktorý prináša chutné, husté púčiky pre celú širokú verejnosť.

Info

Skladom do 4 dní

18,90 €
18,90 €

Sweet Seeds
  • 3 semená

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Bloody Skunk Auto Sweet Seeds je feminizovaná, samokvetoucí, Sativa / Indica / Ruderalis semena konopí odvozeny z křížení mezi Sweet Skunk Auto a Red Poison. To má za následek vysoce kvalitní samokvetoucí kmen, který poskytuje rychlou a kvalitní úrodu i za těch nejtěžších podmínek. Bloody Skunk Auto byl vytvořen s cílem nabídnout silný, lehce pěstovatelný, samonakvétací hybrid, který přináší chutné, husté pupeny pro celou širokou veřejnost. Je to krásná, malá až střední rostlina, která poskytuje vysoce kvalitní výrobek v malých vnitřních prostorech. Jde to i bez povšimnutí okolí venku a může být sklizena několikrát za rok v závislosti na oblasti, kde se pěstuje. Pro dosažení nejlepších výsledků, Bloody Skunk Auto vyžaduje 30% kokosu a častou zálivku v malém množství. 85% rostlin získá krásný fialovo / levandulový odstín. Bloody Skunk Auto má intenzivní chuť a aroma, s tóny citrusových plodů, Skunk, pálivého koření, květin a sladkého ovoce. Dlouhotrvající efekt je silný, vyrovnaný, fyzický a intelektuální. To je ideální volbou pro příjemné chvíle odpočinku a také pro milovníky Skunk. Genetika: Sweet Skunk Auto x Red Poison Výška: 60-110 cm Výnos indoor: 350-550 g/m2 Výnos outdoor: 35-175 g/rostlina Doba květu indoor: 8 týdnů Růst venku: od dubna do října

Chuť
citrus
Genetika
Sweet Skunk Auto, Red Poison
Ocenenie
Highlife Cup 2.Místo
Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Efekt
kreatívny
Genotyp
fifty-fifty
Liečebné
depresie
Náročnosť
malá
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
stredná (1-1,5m)
Umiestnenie
vnútri, vonku

Ďalej v ponuke