Bloody Skunk Auto - fem. a autoflowering semienka 5ks Sweet Seeds

  • 5 semien
31,43 € 31,43 € 27,33 € bez DPH

Rating: 7.3/10 (59 hlasov)

Sweet Seeds

Skladom ihneď (do 27.10 u vás)

Bloody Skunk Auto bol vytvorený s cieľom ponúknuť silný, ľahko pestovateľná, samonakvétací hybrid, ktorý prináša chutné, husté púčiky pre celú širokú verejnosť.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Bloody Skunk Auto Sweet Seeds je feminizovaná, samokvetoucí, Sativa / Indica / Ruderalis semena konopí odvozeny z křížení mezi Sweet Skunk Auto a Red Poison. To má za následek vysoce kvalitní samokvetoucí kmen, který poskytuje rychlou a kvalitní úrodu i za těch nejtěžších podmínek. Bloody Skunk Auto byl vytvořen s cílem nabídnout silný, lehce pěstovatelný, samonakvétací hybrid, který přináší chutné, husté pupeny pro celou širokou veřejnost. Je to krásná, malá až střední rostlina, která poskytuje vysoce kvalitní výrobek v malých vnitřních prostorech. Jde to i bez povšimnutí okolí venku a může být sklizena několikrát za rok v závislosti na oblasti, kde se pěstuje. Pro dosažení nejlepších výsledků, Bloody Skunk Auto vyžaduje 30% kokosu a častou zálivku v malém množství. 85% rostlin získá krásný fialovo / levandulový odstín. Bloody Skunk Auto má intenzivní chuť a aroma, s tóny citrusových plodů, Skunk, pálivého koření, květin a sladkého ovoce. Dlouhotrvající efekt je silný, vyrovnaný, fyzický a intelektuální. To je ideální volbou pro příjemné chvíle odpočinku a také pro milovníky Skunk. Genetika: Sweet Skunk Auto x Red Poison Výška: 60-110 cm Výnos indoor: 350-550 g/m2 Výnos outdoor: 35-175 g/rostlina Doba květu indoor: 8 týdnů Růst venku: od dubna do října

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Umiestnenie
vonku, vnútri
Pomáhá pri
strata chuti, HIV/AIDS
Dĺžka kvetu
krátká do 8 týždňov
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
fifty-fifty
Výška
stredná 1-1,5m
Genetika
Sweet Skunk Auto, Red Poison
Výnos
stredný výnos
Typ kvitnutia
samonakvétací
Náročnosť
malá náročnosť
Ocenenie
Highlife Cup 2. Miesto
Terpeny
limonen

Ďalej v ponuke